Problem z nagraniem płyty

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sla0

Użytkownik
Użytkownik
Ściągnąłem sobie Assassina Creed'a 2, gdy chce go nagrać wyskakuje mi błąd, moja nagrywarka to LG gh22np20. Robię według poradnika. Nagrywam na płyty Mint oczywiście DVD+R DL, jutro spróbuje na Verbatimach. Ale nie chcę ich zepsuć. Co mogę robić źle? Próbowałem ImgBurn i CloneCD. I grę trzeba patchować, czy wystarczy płyta z activate.iso?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
mint to czajs
 

MadMax2000

Użytkownik
Użytkownik
Verbatimy są najlepsze ale drogie. Ja używam ricoh i wypaliłem ok 100 płyt i nigdy nie miałem problemów.
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
No więc tak:
Nie ma znaczenia czy przerobisz do wave 3, czy użyjesz activate.iso. Nagrywałeś już jakieś gry? Może twoja nagrywarka nie nagrywa płyt DL lub ma z tym problemy. Skoro nagrywałeś już w imgburn i CloneCD to spróbuj programem Xbox backup Creator - polecam dla nowicjuszy. Verbatimy tutaj nie pomogą specjalnie, ale może być też Maxell, Esperanza, Hawk. Wszystko zależy od napędu w konsoli - jeśli masz starszy to verbatimy. Jeśli nowszy mogą być inne, ale Minty to już taka kiepucha, że się opisać nie da.
 

sla0

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, gier na Xboxa nie nagrywałem to moja pierwsza. A płyty DL już nagrywałem. Jutro spróbuje nagrać tym programem.Poradziłem już sobie, nagrałem poprzez Xbox backup Creator.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom