Problem z nagraniem plyty...

Carlito22

Świeżak
Świeżak
Chciałbym poprosic was o pomoc... Probowalem nagrac plytke. Wszystko po sciagniecu bylo ok, dwa pliki jeden .iso drugi .dvd. Sprawdzialem obraz w xdvdmullterze, rowniez bylo ok. Wrzucilem plytke do napedu. Nagrywalem Imgburnem. Zmienilem booktype, predkosc 2,4x. Wiec jak czytalem na forum wrzucilem do nagrania plik .dvd. Bylo w nim dobry LayerBreak i to cos z .iso. Tyle tylko ze na plyte nagral sie sam plik .dvd. Zrobilem drugi, raz i to samo. Sprobowalem wiec wrzucic obraz plyty. W polowie komp mi sie zawiesil...
Moj sprzet: plyta Platinum, nagrywarka lite-on, xbox przerobiony ixtreme 1.4. Pomocy!!!
 

Shimaru

Użytkownik
Użytkownik
Poczytaj na forum, a dowiesz się, że:
- najlepsze płytki to Verbatim
- Lite-on nie jest najlepszą nagrywarką do X'a
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym poprosic was o pomoc... Probowalem nagrac plytke. Wszystko po sciagniecu bylo ok, dwa pliki jeden .iso drugi .dvd. Sprawdzialem obraz w xdvdmullterze, rowniez bylo ok. Wrzucilem plytke do napedu. Nagrywalem Imgburnem. Zmienilem booktype, predkosc 2,4x. Wiec jak czytalem na forum wrzucilem do nagrania plik .dvd. Bylo w nim dobry LayerBreak i to cos z .iso. Tyle tylko ze na plyte nagral sie sam plik .dvd. Zrobilem drugi, raz i to samo. Sprobowalem wiec wrzucic obraz plyty. W polowie komp mi sie zawiesil...
Moj sprzet: plyta Platinum, nagrywarka lite-on, xbox przerobiony ixtreme 1.4. Pomocy!!!
w *.dvd musi znajdować się nie "coś tam z *.iso" tylko nazwa_obrazu.iso. I plik i obraz muszą znajdować się w jednym folderze. Podejrzewam że nagrał się Tobie plik *.dvd ponieważ nazwy obrazu były rozbieżne.
 

cien

Użytkownik
Użytkownik
hej mam problem bo wgl nie mam pojecia jak nagrac gre :( sciagnelem gre ale nie mam zadnego pliku .dvd ani .iso tylko wszystko jest w foldeze moglby mi ktos powiedziec jak to nagrac zeby dzialalo i czy potrzebna jest plyta dvd dl czy moze byc dvd r?



czy jam mam to wszystko w folderze i zrobie z tego iso i nagram na dvd dl przez nero to moze mi dzialac?
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
poczytajcie poradnik w dziale ISO...napewno znajdziecie..
 

cien

Użytkownik
Użytkownik
czy jak mam to wszystko w folderze i zrobie z tego iso i nagram na dvd dl przez nero to moze mi dzialac?
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
czy jak mam to wszystko w folderze i zrobie z tego iso i nagram na dvd dl przez nero to moze mi dzialac?
jak postąpisz wg poradnika to musi działać... no chyba że masz jakiś wadliwy sprzęt :p
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
tylko nie przez NERO a lepiej ImgBurn albo CloneCD
 

cien

Użytkownik
Użytkownik
no bo ja jestem glupi bo nagrywalem na dvd r i nie dzialalo ale jak zrobie z tego iso i i chce sprawdzic w mullter to pisze ze to nie na xbox360 :(








PLIS HELP !!!!:(
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Daj mi screen'a gry, którą chcesz nagrać z mulletera, oraz co w ogóle chcesz nagrać.

ps
echhhhhh
 

cien

Użytkownik
Użytkownik

no prosze screen

no a chce nagrac ta gre i co mam zrobic? :-|
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Ty tak na poważnie ?? Z Mulletera prosiłem.
 

Do góry Bottom