1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem płyty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mr.cherry, Kwiecień 2, 2011.

1. mr.cherry

mr.cherry Użytkownik Użytkownik Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Witam, dziś pierwszy raz spotkałem się z problemem podczas nagrywania płytki w IMG burn. Podczas drugiej części nagrywania płyty wyskoczył błąd nie dało się kontynuować. Ale mimo wszystko odpaliłem grę i jak narazie wszystko w porządku. Ale tu mam pytanko: czy w dalszej części rozgrywki wyskoczy błąd np. odczytu płytki, czy cokolwiek. Jestem zielony w tym temacie więc proszę was o odpowiedź. W abgx wszystko było w porządku więc kopia jest chyba okey... Więc wypalać jeszcze raz czy normalnie grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtuśface

wojtuśface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zależy gdzie wyskoczyl bladpodczas nagrywania,jezeli masz dysk i Ci zainstaluje na 100% to bd gra działała , jeżeli Ci nie zainstaluje w 100% tylko np, w 90% błąd to w grze on też wystąpi,jak nie masz dysku to musisz grać do czasu aż wyskoczy owy błąd a na 90% wskoczy tylko nie wiadomo kiedy.Przy nagrywaniu po ilu % wywaliło błąd?

4. mr.cherry

mr.cherry Użytkownik Użytkownik Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Na początku w img chyba nagrywa a pozniej sprawdza. No i podczas sprawdzania wywalil blad jak mialem 42 %

5. wojtuśface

wojtuśface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A to różnie jest, musisz sprawdzić podczas gry, najwyżej nagrasz(lub ściągniesz i nagrasz) jeszcze raz :)

6. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Jeśli gra ci pierwszy raz poszła bez błędu gra sie nagrała pomyślnie drugi raz idzie weryfikacja nic sie nie stanie jak ci wyskoczy błąd mi wyskakiwało kilka razy grę przeszedłem w 100% i wszystko było w porządku.

Wczytywanie...

Poleć forum