problem z nagraniem Shadow of Mordor Topology Data Is Blank

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
witam, wiem ze to dzial dla swierzakow aczkolwiek nie odwiedzam czesto forum i nie moglem dopasowac mojego problemu do innych kategorii prosze o przeniesienie w razie czego ale mam problem gdy przepuszczam gre Shadow Of Mordor przez ABGX360 1.0.6(najnowsza wersje) wyskakuje mi komunikat topology data is blank zawsze dogrywalo mi topologie a teraz nie co na to poradzic ?

 

Shadek

Użytkownik
Użytkownik
Prawy przycisk myszy>Właściwości i odznaczy pan tylko do odczytu
 

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
pliki iso? mam odznaczone
 

Shadek

Użytkownik
Użytkownik
Tak , plik ISO. Spróbuj usunąć grę z programu ******* oraz wyłącz ********, jeżeli obraz został pobrany.
 

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
poradzilem sobie z problemem poszukalem na internecie troche az w koncu sie udalo z oficjalnej strony abgxa trzeba pobrac plik .ini ktory trzeba umiescic w odpowiednim katalogu (w abgx wcisnac ctrl+f) i wrzucic plik .ini do folderu abgx360 sa tam konfuguracje do serwera skad pobierze sie topologia
 

loot2014/ban

Banned
Użytkownik
Poradnik do tego fixa jest w dziale dla swieżaków.
 

Shadek

Użytkownik
Użytkownik
To spoko , brałem pod uwagę że wgrałeś fixa.
 

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
poradzilem sobie z gra a tutaj drugi problem... straaaasznie wolno doczytujace sie textury... a gdy instaluuje dvd2 na dysku to wywala mi blad podczas grania 'blad autoryzacji dysku'
 

Shadek

Użytkownik
Użytkownik
To ze tekstury się wolno wczytuja to kwestia samej gry, nic na to nie poradzimy. Miejmy nadzieję że po premierze wyjdzie jakiś patch który to naprawi. A co do DVD2 to się nie wypowiem. Osobiście nie miałem żadnych problemów.
 

Do góry Bottom