1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem Skyrima

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pumpeek, Styczeń 28, 2013.

1. pumpeek

pumpeek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od dwóch dni mam konsole z LT 3.0 oraz nagrywarkę IHAS. Na pierwszy ogień poszła FIFA 13, pobrałem i wypaliłem według tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ tzn. przed nagraniem nie ustawiałem BookType z tego powodu, iż nagrywarkę w komputerze wykrywa jako 'ATAPI iHAS 124 B', więc myślałem iż musi być oddzielna zakładka ATAPI przy ustawianiu BookType. Mimo iż nie ustawiłem BookType to FIFA chodzi na konsoli bez żadnego problemu.

Dzisiaj pobrałem Skyrima a dokładniej taki obraz 'TES.V.Skyrim.RF.X360.PL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29-az.part01'. Po ściągnięciu gry nie przepuszczałem jej przez ABGX tylko od razu przystąpiłem do nagrania w taki sam sposób jak FIFE - bez BookType. Gra wypaliła się bez problemu i również bez problemu przeszła weryfikację. Wkładam płytę do konsoli, pojawia się obrazek gry i napis 'Uruchom Skyrim', uruchamiam i niestety komunikat 'Płyta nie jest obsługiwana'.

Przepuściłem obraz przez abgx (tutaj log Wklejka #940626 ) z opcją 'Disable Writes' i potem przystąpiłem do nagraywania - tym razem już ustawiłem BookType według w/w poradnika w zakładce 'LiteOn'. Gra się wypaliła, przeszła weryfikację, ale komunikat taki jak wcześniej - Płyta nie jest obsługiwana.

Ktoś może coś pomóc? Doradzić?

Dodaję również log z ImgBurn z nagrania obu płyt Skyrim Wklejka #940635

Wczytywanie...

Poleć forum