1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem Verbatimów (ihas)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ja0lek, Maj 31, 2014.

1. ja0lek

ja0lek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Witam. Kilka miesięcy temu zakupiłem nagrywarkę ihas 124b. Jest zmodyfikowana tak jak należy i do nagrywania używam tylko Verbatimów, które jak wiemy do najtańszych nie należą.
    Mój problem polega na tym, że przez ten czas udało mi się nagrać poprawnie około 10 gier. Moja średnia to 8 płyt do kosza przy czym dwie jakoś uda się nagrać. Najczęściej jest tak, że błąd w IMG Burnie wyskakuje mi przy nagrywaniu płyty przy 46% czasem jest to 50%. Nie mam pojęcia czym może to być spowodowane. Próbowałem już różnych ustawień jakie są podawane na forach. Czyli albo x2,4 z wyłączonym OPC, albo x4 z włączonym i nadal wszystko jest tak samo. Dziś udało mi się nagrać 1 DVD Watch Dogs za drugim razem (x4), a teraz 2 DVD męcze już 5 płytę i mam dosyć. Z nagrania gry Lego Hobbit zrezygnowałem po 3 płycie, podobnie było z FIFĄ 14. Najbardziej oczywiście boli (jak wspomniałem na początku) cena płyt Verbatim i ich marnotrastwo. Już nawet nie chodzi mi o tę grę, ale o wszystkie inne jakie próbuję nagrywać.
    Bardzo proszę o pomoc kogoś kto zna się na temacie i nie pisanie "już było na forum, poszukaj", bo przeczesuję to forum od paru dni :)

Mam lt 3.0, Verbatimy z singapuru mkm-003, nagrywarka podłączona pod stacjonarny komputer, agbx 1.0.6.

Olek

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Napisz jak ustawiasz EEPROM i IMG burna

4. ja0lek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    IMG BURN 2.5.7.0
    Chodzi o tą małą ikonkę Chnge Book Type? Szczerze mówiąc nigdy tego nie zmieniałem/nie ustawiałem. Teraz czytam jeden z Twoich postów i widzę, ze powinno być: For DVD+R DL MEDIA - EEPROM, tak? Jeśli to mogło być od tego to zaraz spróbuję, tylko powiedz mi, lepiej x2,4, czy x4 i co zrobić z OPC?

5. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zdania są podzielone, niektórzy mówią, że ma być odznaczone, inni, że zaznaczone. Ja mam zaznaczone, nagrywam 4x i nie spaliłem żadnej płyty jeszcze.

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja tak samo.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Proponuję tak

Dla Verbatim MKM003 i MKM001
    EEPROM
    -Smart Burn - ON
    -Force Hyper Tuning - ON
    -Over Speed Writing - OFF
    -Online Hyper Tuning - ON
    IMGBURN
    -OPC - OFF
    -Prędkość x2,4

W book type ustaw dla liteona To co napisałeś i będzie gitara , aha u mnie bufory są max w img burnie.

1 osoba to lubi.
  8. ja0lek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Udało się! Bardzo dziękuję. Jesteś wielki :D
    Polecam wszystkim te ustawienia do nagrywania, a temat do zamknięcia :)
    Dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum