1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mikula92, Wrzesień 6, 2013.

1. mikula92

mikula92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym nagrać sobie Diablo III na konsole i robiąc wszystko według tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ mam taki mały problem. Gdy już wszystko jest gotowe do nagrywania to wciskam Write i nagle wyskakuje mi coś takiego : would u like to try sending the burnermax payload ? Note :Even if successfull, there's no guarantee your drive will cope with overburing the disc ! Oczywiście w tej sytuacji wybieram opcje anuluj gdyż nie chciałbym żadnych problemów i męczyć się z kupnem nowej płytki. Proszę o pomoc ;) Dodam, że używam normalnej nagrywarki nie żadnego ihas'a czy jak to tam się zwie ;p Przepuszczałem grę przez abgx chociaż nie wiem czy było to konieczne, ale tak po prostu zrobiłem lecąc według poradnika.

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musisz potwierdzić . Pisze ,że użycie tego programu nie gwarantuje poprawnego zapisu . Czyli nagrywasz na własne ryzyko.

4. mikula92

mikula92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak rozumiem co tam jest napisane, ale chodzi mi właśnie o to czy jak potwierdzę to nagra się wszystko normalnie czy będą jakieś problemy? Może jest jakaś możliwość by to obejść i by nagrała się całość, a nie, że zaraz czegoś będzie tam brakowało.

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagraj w imgburnie z weryfikacją to się dowiesz. Z paytoolsem są różne akcje nigdy nie ma pewności czy po nagraniu będzie to działać.

Wczytywanie...

Poleć forum