1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagranymi grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djblackkrk, Marzec 5, 2012.

1. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mam problem. Od kilku dni każda gra jaką nagram mi nie chce odpalić. Uzywam różnych płyt, zależy co mi wpadnie w ręce (Maxell, Omega, Platinum, Esperanza). Mam dwie nagrywarki takie same Samsung TSSTcorp CDDVDW SH-S223C z wgranym nowym firmware SB 07. jedną kupiłem w zeszłym tygodniu nową. Wszystko było ok tylko nagrywam i gdy wkładam do konsoli piszę otwórz napęd :/ Nie wiem gdzie leży problem. Może ktoś wie? Może to wina napędu? Albo trzeba ją tylko wyczyścić?

Soft LT 2.0, nie wgrywam 3.0 ponieważ nie widzę takiej potrzeby jak narazie

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz cofnąć "Topologię" w grach XGD3. Patrz: "Nagrywanie pod LT 2.0" w poradniku z mojego podpisu.

4. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Wiem wiem, cofam tak. I chodzi też o starsze tytuły które leżą mi na dysku a chciałbym w nie pograć które są na XGD 2

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgraj LT jeszcze raz.

Wczytywanie...

Poleć forum