1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywanie gier!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Barti89, Listopad 3, 2012.

1. Barti89

Barti89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Mam problem z nagrywaniem gier na xboxa. Do tej pory nagrałem sporo gierek ale teraz nie mogę, nie wiem czemu. Najczęściej są to te gry których wypalenie wymaga nagrania overburning bo plik jest za duży. Próbowałem płytek platinum verbatim ale nie daje rady. Każdą grę przepuszczam przez abgx, ale z tego co czytam to nowych gier się przez abgx-a nie przepuszcza, gry są ściągane z pewnego źródła i są dobrze ściągnięte. Nagrywałem zwykłą nagrywarką a laptopie programami clone cd i imgburn. Już nie wiem jak to robić mam sporo gierek do nagrania a cały czas przerywa mi nagrywanie:/ koszmar... Takie pytanko mam jak to trzeba nagrać? O to czy mi będzie działo to inna działka ale niech się wogóle nagra. Zamiaruje kupić przenośna nagrywarkę dvd muszę zwrócić na coś uwagę przy zakupie? Pozdrawiam i czekam na na pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. larwas

larwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    polecam IHAS z rewersja B i do tego przesjsciowke usb sata i bedzie smigac;) ja tam mam i na 9 gier wypalonych 0 bledow:)

4. maximek

maximek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik, Poland
    jak wyżej kup ihas najlepiej 124 19B do tego wgraj burnermax według poradnika na forum i bedzie śmigać pięknie a przepuszczenie przez abgx'a nie zaszkodzi jeśli masz go dobrze ustawionego :)

5. Barti89

Barti89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No czaje. A nie ma takiej nagrywarki co by dobrze nagrywała pod USB?? Larwas podeślij jak możesz linka do fotki tej przejściówki.

6. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Problem z nagrywanie gier!!

Ihas 124b i Unitek y-1031

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...