1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywanie weryfikacja ihas 124b(524b) Pomocy...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Samuel Kubarek, Sierpień 1, 2012.

1. Samuel Kubarek

Samuel Kubarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Witam...mam problem z weryfikacja...img ustawiony jak w tutku na forum...uzywam nagrywarki ihas 124b z crossfire na 524b LT MAX...nagrywam tylko na Verbatimie MKM 003...predkosc 4x z OPC (jak w poradniku) bufor 250mb pierwsze nagrywalem Forze 4 i przeszlo weryfikacje w 100% po czym nagrywalem znowu Forze 4 i weryfikacja stanela na 49% co robie nie tak??? Raz nagrywam i wsio jest ok a raz nie przechodzi weryfikacji...probowalem juz nagrywac predkoscia 2.4x z OPC i czasem jest ok a czasem weryfikacja staje na 49%-50%...gry dzialaja lecz nie przechodza weryfikacji wiec nie sa kopie w 1:1...

Jakies porady ???Czy sa roznice jak nagrywam xdg2 czy xdg3??wtedy trza zmieniac ustawienie pod odpowiednie xdg???

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Daj bufor na max czyli 512 mb, miej zawsze włączone OPC. W EEPROM 1, 2 i 4 opcja na ON.

4. Gornik92

Gornik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podkarpacie
    A ja mam taki problem, nie dawno kupiłem nagrywarke ihas 124b i zrobiłem flasha z tego tutoriala X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl (nie robiłem update do 524b). Na 1 ogień poszedł driver san francisco na ktorego zmarnowałem 3 płyty nagrywając na starej nagrywarce (gra sie uruchamiała ale po pewnym czasie płyta stawała w napędzie i wyskakiwał napis płyta nieobsługiwana). Postanowiłem kupic nagrywarke ihas 124b, flashowanie poszło bez problemu. W koncu chciałem sobie nagrać poprawnie tego drivera, włączyłem img burn, wskazałem obraz, nastawiłem prędkosc 2,4x i rozpocząłem nagrywanie. Po tym flashu img burn nie pytał juz o metode nagrywania overburning i truncate, czyli wsyztsko dobrze sie sflashowalo. Nagrywanie przebiegło bez problemu, myślałem, że wszystko będzie w porządku. Włożyłem płyte do xboxa, gre zaczytało pojawił się czarny ekran lecz niestety po chwili wyskoczył komunikat płyta nieobsługiwana, nawet zaden filmik się nie wyświetlił. Mam LT 2.0+ i nie wiem dlaczego tak sie dzieje, czytałem w google, że niektorzy tez maja podobny problem. Fakt faktem jest to 1 gra która nagrałem nowa nagrywarka, ale szkoda mi tracic kolejne verbatimy. Czy ktoś ma jakieś sugestie? Moze coś xle ustawiam w tym imgburnie?

5. Samuel Kubarek

Samuel Kubarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Ok bufor na max...zawsze mam wlaczone w emprom te 1,2 i 4 na ON...co z clear OPC? dawac zawsze przed nagrywaniem???oraz jakiej predkosci mam sie trzymac tej 2.4x czy 4x...I jeszcze jedno pytanko na temat tego ze jak nagrywam to kozystam z przegladarki moze to cos psuc???

Wczytywanie...

Poleć forum