1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z nagrywaniem, 48% instalacji i klops

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kbrs, Marzec 5, 2013.

1. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem, zdarza mi sie to juz z ktoras gra, mianowicie nagrywam gre, ona sie odpali, wejde w menu, ale co bym nie zrobil zaraz wyskoczy problem z odczytem plyty. podczas instalacji zawsze sie zetnie na 48%, samo nagrywanie idzie bez problemu, mam ihasa, lt 3.0 na konsoli i uzywam tylko verbatimow. Czego tutaj moze byc wina? Nagrywarki? Plyt? Konsoli? Obrazu plyty?
    czesc gier dziala normalnie, ale jest kilka przy ktorych wystepuje wyzej opisany blad, i to po kilku probach nagrania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wypalarka kończy swój żywot ma problem z nagraniem 2 warstwy płyty zobacz na innej nagrywarce to będziesz miał pewność

4. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko nie mam innej, tzn. mam w laptopie ale raz ze gra sie nie zmiesci a dwa to tez zawsze byla loteria, raz sie uda a raz nie.

nagrywarke mam ok 4 miesiecy, az tak szybko padla? to ten standardowy ihas za ok 80zl z allegro

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    niemozliwe zeby tak szybko nowa nagrywarka padla sam mam ta wersje i hula , sprawdz wszystkie ustawienia w eepromie jaki plik wgrales itp oraz ustawienia imageburna a jak z allegro wgraj wszystko do nowa sam + plik pod verby i wypal od nowa jakas gre

6. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wszystko jest w porzadku, ustawilem to na starcie dobrze i nic tam nigdy nie zmienialem. problem wysepuje na razie z dwoma obrazami, nagralem ostatnio crysisa 3 i tomb raidera i smigalo dobrze. znowu druga plyta (pierwsza dzialala idealnie) dead space 3 to samo, 48% i klops, zaraz pod odpaleniu, wejsciu do menu i wybraniu kontynuowania gry - blad przeczysc plytke szmatka itd. robilem to kilka razy, 2 razy nagralem ten sam obraz - to samo. sciagnalem inny obraz (wydany przez jakas inna grupe) i bylo to samo. teraz mam problem z gow:j - nagrywa sie dobrze, najpiew abgxem sprawdzam, jest ok, potem imgburn i wszystko przebiega gladko, wkladam plytke, odpalam gre, leci intro, czekam ok 10 sekund i blad plyty (zaraz przed wcisnieciem start po intrze slychac jak plyta przestaje pracowac w stacji dyskow). Niezaleznie czy wejde w miedzyczasie do jakiegos menu, czy na szybko wystartuje singla zaraz wyskoczy info o bledzie plyty. przy instalacji tak jak pisalemw czesniej, 48% i klops blad.

moge sprobowac nagrac to zwykla nagrywarka z laptopa, ale to jest spore ryzyko przed kupnem ihasa tak robilem i wyskakiwaly bledy podczas nagrywania, konsola czasem nie chciala plyty w ogole czytac no i sama gra sie nie zmiesci wiec jej na bank nie zainstaluje.

edit: sprobowalem raz jeszcze, pogrzebalem w ustawieniach, ustawilem jeszcze raz tak jak byc powinno i to samo. : |

Wczytywanie...

Poleć forum