1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z nagrywaniem gier lt3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez andre746, Luty 16, 2013.

1. andre746

andre746 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich serdecznie mianowicie mam problem przy nagraniu gier na lt.3.0 poniewaz wyskakuje mi taki blad i nie mam pojecia dlaczego czy macie takie same problemy,jak z tym sobie poradzic bo juz zmarnowalem 5 plyt.za wszystkie odpowiedzi dziekuje i pozdrawiam serdecznie

zrzut ekranu

prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Z tego co widać to nagrywarka laptopowa,spróbuj zaktualizować firmware nagrywarki.

4. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Aktualizacja nic tutaj nie pomoże.
    Może i wypali płytkę XGD3 tą nagrywarką, ale to tylko poprzez opcję turncate.
    Kiepska sprawa, polecam zaopatrzyć się w odpowiednią nagrywarkę obsługującą soft LT Burner Max, np Liteon Ihas 124-B

Na jakich płytach nagrywasz ??

Pozdro !

5. andre746

andre746 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale nagrywalem juz na tej nagrywarce gry pod lt3.0 i gierki smigaja teraz ostatnio mam problem przy grach Tom.Clancys.Ghost.Recon,Pro_Evolution_Soccer,Aliens: Colonial Marines itp
    plyty mam dvd+r dl Memorex

6. razor91

razor91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sorry, że się wcinam ale powiedzcie mi jak zaktualizować firmware nagrywarki? Posiadam OPTIARC DWD RW AD-7740H nigdzie nie umiem znaleźć aktualizacji.

7. andre746

andre746 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ma ktos jakies pomysly na ten blad lub czy ktos sie napotkal na takie przeszkody przy nagrywaniu

8. andre746

andre746 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ma ktos jakis pomysl bo ja juz wymiekam 8 plyt poszlo i nadal lipa,moze to wina imgburn????

9. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Ja tylko obstawiam że płytka do bani tej firmy, i nagrywarka.Sam nagrywam na verbatim + ihas 124B i z żadną gierką nie miałem problemów do tej pory.
    Nie raz jak włożyłem do swojej nagrywarki płytkę Platinum ,to raz na 5 szt. płytek /w czasie wypalania/ wyskakiwał mi taki sam błąd jak u ciebie wyżej , i DVD płytka musiała iść do kosza....

10. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: problem z nagrywaniem gier lt3.0

Dokladnie. Nagrywarka to niw jest ihas wiec nie wypalisz tej gry. Mozesz probowac z opcja tuncate ale pewnie i tak nie bedzie dzialac.

Do gier xgd3 tylko chyba ihas i to naklepiej rev. B z firmwarem burnermax!!!

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

11. andre746

andre746 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    troszke nie rozumiem dlatego ze nagrywalem juz gry xgb3 takie jak Need for Speed: Most Wanted,fifa13,farcry3,Call of Duty: Black Ops II Revolution,
    DMC: Devil May Cry,Dead Space 3 itp. i smigaja bez problemu a tutaj nagle takie zaskoczenie,wiadomo nagrywarke mam stara i trzeba juz ja wymienic oczywiscie w najblizszym czasie to uczynie.ale jednak pozostaje pytanie dlaczego te gry bez problemowo sie nagraly a teraz mam problem

Wczytywanie...

Poleć forum