1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem gier na dysk !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymekdaniel, Wrzesień 5, 2013.

1. szymekdaniel

szymekdaniel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakupiłem nagrywarke ihas124 X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl postepowalem tak jak w linku powyzszym krok po kroku . Gry odpalają się normalnie działa wszystko ale czasami jest problem z odpaleniem nie czyta płyt ale rzadko sie to zdarza (wysune i wsune dysk i hula) , problem następuje gdy chce nagrac na dysk wyskakuje błąd żeby wytrzeć płyte ściereczką . robie wszystko jak w każdym poradniku z abgx360 i w img burn tak samo . Używam płyt verbatim . prosze o pomoc .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A oryginały się instalują ? Albo źle wypalasz płyty albo laser idzie ostatkami sił.
    Nie nagrać bo nagrywa się płytę tylko zainstalować.

4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Laser pada.

5. szymekdaniel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie właśnie orginały dzialają normalnie wszystkie odpalają i sie nagrywają na dysk bez żadnych błędów i problemów

Gdzie może być błąd przy wypalaniu płyt ?

Edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim ...TigraTeam

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak laser pada orginały czyta. Z piratami może być problem (zależy od jakość płyt i wypalenia jakościowo). Przeczyść laser powino pomóc.

7. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdź jakość wypalonej płyty, jak będzie poniżej 80% to źle.

8. szymekdaniel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wypala się bez błędu ale przy verify wyskakuje błąd przy 50 %

9. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Źle nagrywasz a mi się nie chce pisać kolejny raz tego samego, użyj szukaj-ki 'imgb weryfikacja 50%...,

10. szymekdaniel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    znalazłem jedynie wątek żeby nagrać w innym programie w clone , czy trzeba tam zmieniać ustawienia modyfikować coś ? czy tylko 2,4 x ustawić ?

11. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja też może się podepnę pod wątek, żeby nie zakładać nowego. Otóż kupiłem płytę Verbatim i iHAS jej w ogólnie nie czyta. Każdą inną tak, tylko nie tą. Dodam, że jeśli włożę ją do napędu z laptopa to jest widoczna. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem? Oczywiście w iHASie wgrany LT MAX. Pozdrawiam.

12. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...-124-b-z-ixteme-burner-max-112698/index2.html

Używana nagrywarka ? Sam jesteś sobie winny, kupiłeś złom.
    Nowa nagrywarka ? Sam wgrywałeś EPROM i BR M ?

13. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ale ja już na niej wypalałem gry i wszystko było dobrze. Tyle przez wakacje dałem jej chwilę odpocząć, bo nie miałem czasu na gry i teraz, gdy chciałem nagrać po prostu nie widzi tej płyty, co dziwniejsze, wszystkie inne tak.

14. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak się robi z tego co czytałem po jakimś czasie, po prostu się zużyła. Nie potrafię tego potwierdzić żadnymi linkami. Ja bym wgrał oryginalny EPROM (przywrócił oryginalny stan) i zobaczył wtedy, jak nie będzie widzieć to oddać na gwarancję.

15. WeRnO

WeRnO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznan
    Witam.

Mam podobny problem tylko że mam Ihasa 124 rev. D i nagrywam programem BurnerMAX Payload v0.15. Gdy wcześniej nagrywałem gry na zwykłych Verbatimach to wszystko się nagrywało bez problemu weyfikacja dochodziła do 100% gra się elegancko instalowała na ixie. A od pewnego czasu gdy używam tych białych Verbatimów (taka biała matowa nawierzchnia) to podczas weryfikacji zawsze na 50% wywala błąd L-EC Uncorrectable Error i na ixie też do 50% się instaluje i wyskakuje komunikat ze ściereczką. Gdy znów wróciłem do tych starych verbatimów to było to samo co z tymi białymi.

Wczytywanie...

Poleć forum