1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem gier na LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Kawa, Listopad 9, 2014.

1. Marcin Kawa

Marcin Kawa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zoliborz, Warszawa, Poland, Poland
    Witam, jeżeli już taki temat był to z góry przepraszam ale przekopałem mnóstwo stron i tematów i nic nie znalazłem.

Moim problemem jest to że nie mogę nagrać gier na LT 3.0. Część gier udało mi się nagrać takich jak Assassins Creed Rogue za drugim razem, pierwszy raz wyskoczył mi błąd że nie można odczytać płyty za drugim zrobiłem to samo, nagrało się i działa ale czasami też wyskakuje że komunikat nie można odczytać płyty np. w połowie rozgrywki. Głównym problemem są gry XGD3 aczkolwiek z XGD2 też są problemy, nagrywam za pomocą ImgBurn wszystko jest ok płyta się nagrywa nie ma żadnych problemów. Po nagraniu wkładam płytkę do xboxa gra idzie ale nagle pojawia się czarny ekran i dalej już nie pójdzie albo po prostu wyskakuje komunikat przetrzyj płytę ściereczką. Moja nagrywarka to Slimtype DS8A5SH i wszystko robię według tego poradnika [Poradnik] Nagrywanie gier XGD2/XGD3 Xbox 360 od podstaw na różnych nagrywarkach • Poradniki/Tutoriale • Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360. Na początku używałem płyt Verbatim ale żadnej nie udało mi się nagrać więc teraz nagrywam na Esperanza aby nie zbankrutować :distrust:. Bardzo prosiłbym o pomoc i odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ARCZI23

ARCZI23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gliwice
    Mam to samo 6 płytek w koszu daj sobie spokój z tym poradnikiem http://xboxforum.pl/artykuly-31/nag...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Wczytywanie...

Poleć forum