1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z nagrywaniem gier na rgh, dash 16202

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kobi14, Kwiecień 19, 2014.

1. kobi14

kobi14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem konsole z RGH i dash 16202. Próbuje nagrać sobie grę, ale niestety konsola nie czyta mi żadnego pendrive (formatowałem w fat32 itp.). Próbowałem też przez total commandera, ale coś mi nie wyszło (konsola łączy się z routerem, ale dostępu do internetu nie otrzymuje, ale to chyba powinno wystarczyć?). Wpisuje IP konsoli w total comanderze, nazwe, hasło itp i nic... Jestem mega zielony w tych sprawach więc proszę o jasne odpowiedzi; D a, no i na konsoli jest sporo gier, więc jakoś da się to zrobić. Prooosze pomóżcie bo szperam po jakichś pomocach i albo czegoś nie rozumiem, alebo u mnie nie działa; / pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    ale ty się tym msformatem zasłaniasz

Nie ma znaczenia czy to fat32 cz NTFS, w orginalnym dashu wchodzisz w ustawienia->system->pamięć masowa-> i powinieneś mieć tam swojego pena bez widocznego miejsca, klikasz i konsola przystosowuje sobie pena do swoich potrzeb, na kompie pendrive będzie widoczny ale 100% miejsca będzie zajęte(zależy co wybrałeś podczas formatowania i wielkości pena) do takiego pendriva wgrywasz gry poprzez program horizon i wcześniejszym sformatowaniu na god lub xex

PS. mogłem coś pomieszać
    (to miało być przekreślenie)

PS2. dobra pomieszałem

Wczytywanie...

Poleć forum