1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem gier w ImgBurn.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sebastian Ładanaj, Lipiec 29, 2013.

1. Sebastian Ładanaj

Sebastian Ładanaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reda, Poland, Poland
    Witam! Otóż mam problem z nagrywaniem gier na Xboxa LT 3.0. Jak już przepuszczę gre przez ABGX i wszystko jest OK to przechodzę do ImgBurna. Klikam "Write image to disc" wkładam nową, czystą płyte Verbatim DL 8,5GB i klikam "Write". I tu zaczyna sie problem...
    Nagrałem jedną gre koledze i wszystko poszło gładko (sprawdziliśmy na Xboxie - wszystko tak jak należy), ale gdy później chciałem sobie też nagrać TĄ SAMĄ GRE NA TAKĄ SAMĄ PŁYTĘ - errory. W niektórych próbach był error i płycie się nic nie działo - dalej była czysta, ale podczas innych nagrywało mi 3% albo 29% i error czyli płyta do kosza a tanie nie są. Czy ktoś się spotkał z takim problemem? :confusion:
    [​IMG][/URL][/IMG]

Z góry przepraszam za błędy ale to mój pierwszy post ;>

2. Lotnik421 Xbox One

3. marekincognito

marekincognito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnik, Lublin
  4. Sebastian Ładanaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reda, Poland, Poland
  5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    No to widocznie kolega miał farta, że nagrało się dobrze :) Używając zwykłej nagrywarki do wypalania nowszych tytułów możesz się spodziewać takich błędów :) Na jakich płytach nagrywasz?

6. Sebastian Ładanaj

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reda, Poland, Poland
  7. artuuro

artuuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie płyty nie mają największego znaczenia. Najlepiej abyś nic nie robił podczas nagrywania, miał powyłączane programy oraz dobrze ustawione opcje w img burn oraz najnowsze sterowniki do biosu nagrywarki. Mam normalną nagrywarkę i jeszcze żaden tytuł mi się nie oparł ( 5 płyt spalonych w przeciągu +2 lat :) )

8. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    To napisz jaką ostatnio grę XGD3 udalo ci się nagrać i zainstalować bez błędów :)?

9. artuuro

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wiec:
    prototype 2. injustice 2,NBA 2K13,Gears of War 3,Batman: Arkham City,Need for Speed: The Run(szukam ludzi ^^ ), ninja gainden 3... Wymieniać dalej?

10. lilo40

lilo40 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Korzystając z okazji chciałbym zadać pytanie.Jestem seniorem a zarazem laikiem w te klocki.Dzieciak maltretuje mnie o zakup nowej nagrywarki IHAS. Natomiast ja jestem w trakcie kupienia nagrywarki do płyt BR. Czy taka nagrywarka BR poradzi sobie z płytami na Xbox. Jeśli tak to która? Czy muszę kupić dwie osobne?

11. artuuro

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    IHAS to specjalna nagrywarka do Xboxa, dzięki niej nagramy grę w 100% i możemy bez obaw grać w gry z zab. Civ oraz uniknąć problemów z I/O. Jeśli nagrywarka BR może nagrywać zwykłe pytłty cd/dvd ( zapewne może) to można nagrywać gry do xboxa lecz to nie to samo co nagrywarka ihas. Gdy z XGD3 nie będą nam się nagrywały w 100%, tylko w 95/98%(tak można normalnie grać).

Wczytywanie...

Poleć forum