1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem gier XGD3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez huls, Sierpień 17, 2014.

1. huls

huls Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznan, Poland, Poland
    Witam,
    Z góry piszę, że jestem w tym bardzo świeży.
    Zapłaciłem 50zł za przeróbkę LT3+.
    Zakupiłem paczkę 10 płyt DL Verbatimów.
    Ściągnąłem gry różnej maści (Portal 2 (11th wave), Tekken Tag Tour. 2, Rayman Legends, etc)
    Portal nagrałem normalnie bez większych problemów (imgBurn wrzucając .dvd). Pod Lt2 nagrałem kilka płyt bez problemu.

Mój problem zaczął się z wypalaniem płyt pod XGD3, stosowałem się do poradników, czyli:
    1. abgx z odp ustawieniami, topologię dograło, WSZYSTKO NA ZIELONO
    2. Burner MAXem zwiększyłem rozmiar płyty jako, że NIE POSIADAM NAGRYWARKI iHAS
    3. Wypaliłem obraz płyty na płytce Verbatim z prędkością x2.4. Obie płyty (Tekken Tag Tour2 i Rayman) nagrały się bez problemu, lecz w trakcie weryfikacji płyt uzyskuję taki komunikat:

Proszę o pomoc.

Dodam tylko, ze fifa 2014 wypaliła się bez problemu łącznie z weryfikacją ALE na konsoli nadal jest "Nierozpoznany dysk".

Wczytywanie...

Poleć forum