1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gawec4445, Marzec 7, 2013.

1. gawec4445

gawec4445 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sanok, Poland
    Witam.
    Mam problem z nagrywaniem gier.
    Posiadam konsole xbox360 premium lt 3.0 i najnowszego dasha. Kupilem konsole i dalem do serwisu zeby zmienili cale oprogramowanie na najnowsze Lt i wgl. W komplecie dostalem gry nagrane na plyty DVD R+DL kupilem nowe plyty bo tamte byly starsze wrzucilem obraz na kompa ISO i nagralem gry na nowe plyty z rozszerzeniem dvd. sprawdzalem plik iso przez abgx360 level 3 i wszystko dobrze i nagralem imgBurn i gry dzialaja ale jak sciagam gry z torrentów i nagrywam tak samo jak tamte zaczyna sie problem. Wkladam plytke do napedu i wyskakuje blad ze sciereczką lub nie moze odczytac plyty, plik ISO sprawdzony przez abgx360 jest w stu procentach dobry wszystko na zielono jak reszta gier ktore pobralem. Nie wiem w czym jest problem. Czytalem cos o tym weve i o roznych problemach ale i tak nie chce dzialac a nagrywalem juz roznymi sposobami i dalej to samo.
    Proszę o szybka pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    przepuśc nagrana grę przez abgx jak będą komunikaty na czerwono to lipa zapewne gry xgd3 i musisz je nagrywać ihasem a zwykła nagrywarką nagrasz gry xgd2

4. gawec4445

gawec4445 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sanok, Poland
    Chcialbym dodać ze mam dasha : 2.0.16202.0 mrowa110 pliki sa dobre wszystko jest na zielono, gry nagrywam zwykle gry xdg2 bo te xdg3 zajmuja 8,13Gb a moje zajmuja 7cos wiec na pewno xdg2. A nie wiem dlaczego te błędy ze sciereczka. Spróbuje jeszcze raz kierujac sie http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ i zobacze czy bd dzialo. Jeszcze takie pytanie sciaglem Fife 12 plik zajmuje 7,6Gb i w opisie pisze rrod-fifa12.iso i nie wiem czy nagrywac bo pisze rrod a to jakis niby wirus a przepuscilem przez abgx i wszystko na zielono i nie wiem czy tylko gosc taka nazwe dal czy co .

5. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    taka nazwa i wyczysc pamiec podreczna dysku musza dzialac chyba ze to gry ap2.5 napisz numer gg na pw to pomoge

Wczytywanie...

Poleć forum