1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pop302, Czerwiec 8, 2010.

1. pop302

pop302 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Już myślałem, że zagram w GTA IV. Potrzebuje pomocy, niech ktoś mi powie co to znaczy i jak mam nagrać płytę. Posiadam laptopa bo w końcu laptop nie do gier tylko Xbox ;p.

Screen: Wgrajfoto.pl - hosting zdjęć, upload, galeria foto, szybkie wgrywanie fotek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. lukeN

lukeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    ustaw prędkość nagrywania na 2,4. Ja nawet ustawiam na 1 :]

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nic mu to nie da bo jak napisano powyzej jest to wina nagrywarki. laptopy ogolnie maja slabe nagrywarki i wiele z nich nie radzi sobie z wypalaniem gier na x360. sprobuj na PC i mysle, ze nie powinno byc zadnych problemow. pozdro

6. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Ja np. nie wyznaczam jaki mam napęd w x-ie i wszystko mi chodzi włączam ImgBurn wyszukuję plik .dvd biorę prędkość x2 odhaczam Verifity (jak ci pasuje)Oczywiście wyłączam wszystkie programy i czekam aż się wypali ;) Jeśli Pomogłem to proszę o kliknięcie DZIĘKUJE ;)

7. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    A ja tylko wyszukuje plik dvd, nie bawię się w żadne verifity, prędkość 8x i heja :D
    Na tym screenie, hmm. Nie wiem w czym tkwi problem. Chodzi o ten obrazek niżej? :D Ten drugi? Nagrywarke masz MATSHITA a ty wszedłeś w opcje z lite-onem. Spróbuj wypalić grę normalnie. Ewentualnie ściągnij najnowszy firmware.

8. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Nagrywarki w laptopach przeważnie nie nadają się do wypalania gier... Możesz kombinować z nagrywarkami zewnętrznymi, ale podobno też są problemy. Najlepiej wypalać na piecu, porządna nagrywarka kosztuje ok. 50zł

9. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Niestety, ale to prawda. Nagrywanie na laptopach płyt dvd dl (nie ma znaczenia co nagrywasz tylko na jaką płytę :)) to zły pomysł. Mi na 5 dostępnych lapków udało się nagrać tylko na jednym. Lepszy będzie do tego celu stary komp za 200 zł niż laptop za 2000 i w górę :shisha

10. pop302

pop302 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie mam PC, tylko laptopika ;(
    Spróbuję bez wybieranie tego Lite-On itd.

11. BioComp

BioComp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadam Sony Vaio CW z nagrywarką (najpierw Pioneer ale wymienili bo głośno pracował) a obecnie Optiarc (Sony/Nec) AD-7700S i obie wypalają płytki elegancko (Xbox zjada (wewnątrz Lite-On) i smacznie się oblizuje instalując gry :p). Do stacjonarnych PC polecam nagrywarki Pioneer - modele D2xx (D215 posiadam i też piknie wypala).

Osobiście przy nagrywaniu nic nie wybieram, czyt. żadnej zgodności z Lite-On czy z czymkolwiek innym, Booktype ustawia Abgx360 tworząc po sprawdzeniu automatycznie plik z rozszerzeniem *.dvd (chociaż można to wpisać ręcznie - jest o tym na forum). Być może wybór zgoności z Lite-On narzuca własne ustawienia w stosunku do tych z Abgx360, co jednak nie zmienia faktu, że nagrywarka i tak powinna nagrać płytę do końca - a co najwyżej już w Xboxie płyta nie powinna działać lub wyświetlać powinien się komunikat "Płyta z różnymi mediami".

12. black

black Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam wypalać programem clonecd, praktycznie 0 ustawień, a wszystkie płytki jakie wypaliłem na lapku śmigają na płytach Mint, a Img wypalał mi płyty do 40-50%.

13. snake

snake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może coś jest nie tak z nagrywarką też tak miałem

Wczytywanie...

Poleć forum