Problem z nagrywaniem gier

Pawlak57

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam xboxa 360 elite z 2008 roku. Kupiłem go na allegro, ale jak się później dowiedziałem poprzedni właściciel nie wiedział jaki jest iXtreme wgrany. Dodał jedynie grę Fifa Street 3 z wave 2. Zanim nagrałem na niego jakąś grę minęło trochę czasu, straciłem dużo płyt. Jedyną dobrze nagraną przeze mnie grą jest Batman: Arkham Asylum z wave 3 oryginalnym. Wcześniej patchowałem go na wave 2, 360wave patcherem (sądziłem, że jak Fifa chodziła na wave 2 to i Batman pójdzie) ale niestety gra nie chodziła, pojawiało się Odtwórz DVD, w przypadku wielu wcześniejszych przeze mnie nagrywanych gier pojawiało się dokładnie to samo. Dziś chciałem nagrać Mafię II - przepuściłem ją przez abgx360. Wygląda na to że gra jest ok, wszystko na zielono, abgx pokazywał wave 4-7. Przepatchowałem grę tym 360 wave patcherem na wave 3 nagrałem i to samo - odtwórz dvd! Witki mi już opadają. Czemu te gry się nie nagrywają? Batman na oryginalnym 3 wavie pięknie śmiga, a gry przepatchowane nie chcą w ogóle iść. Jakiś błąd z programem? Czytałem masę przeróżnych postów ale nic na taki temat nie znalazłem. Do tego jeszcze nie wiem jakiego mam ixtreme'a. Czy na podstawie tego co napisałem możecie przynajmniej stwierdzić jaka to przeróbka? Bo też czytałem jaki wave na jakiej przeróbce chodzi, ale tam każdy co innego piszę.

Dopiszę jeszcze jak nagrywam gry: przepuszczam przez abgx360, w razie czego pat****e (na wave 2 albo 3) 360 wave patcherem, nagrywam na płytach Verbatim +R DL programem IMGBurn prędkością x6.

Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś napisał mi co robię nie tak, albo gdzie leży błąd w tym wszystkim. A przynajmniej, jak jest to możliwe, jaką posiadam przeróbkę.
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Ja myślę, że jest 1.6 i musisz odpalać z activate.iso. Gry wypalaj z prędkością 2,4x, koniecznie.
 

Pawlak57

Świeżak
Świeżak
Hmmm. Może i tak, ale czemu w takim razie te dwie gry chodzą normalnie? Co do wave'u oryginalnego Fify to nie wiem, ale Batman ma oryginalny wave 3. Activate.iso w 1.6 pomaga odpalać gry tylko spatchowane, a z oryginalnymi waveami będą chodzić bez tego, na to wychodzi, tak?
 

Pawlak57

Świeżak
Świeżak
Aha zapomniałem dodać, że napęd w xboxie to lite on
 

Do góry Bottom