1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sorian123, Kwiecień 3, 2011.

1. sorian123

sorian123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nagrywam w programie ImgBurn. Posiadam nagrywarkę Samsung Writemaster TssTcorp CD/DVDW SH-S182D i nie wiem jak nagrać tą nagrywarką gry. Na początku próbowałem nagrywać płytami EMTEC, ale przy Finalising disc wyskakiwał błąd. Potem kupiłem płytę na Verbatim 8x i próbowałem nagrać z prędkością 2.4x, ale nagrywało się z prędkością 4x. Wszystko się ładnie wypaliło, ale gdy włożyłem płytę do xbox'a normalnie pojawiło się logo gry i ją włączyłem. Cały czas było czarne tło i gdy próbowałem wrócić do menu to konsola dostała zawieszki. Gra w 100% się zainstalowała, ale dalej nie działała. Co mam zrobić , aby poprawnie nagrać gry? Kupić płyty Verbatim 2.4x? Bardzo PROSZĘ o filmik jak nagrać tą nagrywarką gry. Może mogłem na płycie 8x ustawić prędkość 8x, a nie 2.4x. Proszę o wasze rady. I jeszcze co mam dokładnie wybrać w zakładce co się wybiera nagrywarkę itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    A jakim programem nagrywasz??

4. sorian123

sorian123 Świeżak Świeżak