Problem z nagrywaniem gier

glbpno

Świeżak
Świeżak
Cześć jestem tutaj nowy i niedawno kupiłem sobie xboxa 360 arcade z przeróbką LT+ 2.0 chciałem sobie nagrać grę Fight Night Champion
Ale mam problem bo jak nagrywam albo imgburn albo clonecd wyskakuje mi błąd:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!

Zaznaczam że nagrywam grę na płyty Maxell DVD+R DL podobno są produkowane na bazie Verbatim



Proszę o pomoc z góry dzięki

PS. Ponieważ już zniszczyłem 6 płyt a nie chciał bym więcej stracić
 

Bolcman

Banned
W kółko to samo:/
Po pierwsze nie ma co oszczędzać na płytach, jak już wielce piracisz to chociaż kupuj Verbatimy, a nie płyty na licencji Verbatima.
Po drugie sprawdzałeś obraz abgx'em?
Po trzecie co to za nagrywarka?
Po czwarte i najważniejsze: jak wrzucasz screeny z pulpitu to zwróć uwagę co na nim masz Patryku C.:-D
 

glbpno

Świeżak
Świeżak
Nagrywarka jest to Lite-On LH-20A1L
abgx zrobiłem tak jak na filmiku z youtube Jak Nagrać grę na xbox'a 360 [ spryciarze.pl ] - YouTube
a co takiego wrzuciłem za zdjęcie?:) bo nie rozumiem
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Kup inną płytkę, np sztukę Verbatima DVD+R DL i zobacz czy dalej będzie Ci sypać errorami. Jak tak to wymiana nagrywarki pomoże (pewnie już wyeksploatowana). Dajmy na to na taką

Przyda się na przyszłość, zwłaszcza przy nowych grach z XGD3.

PS. CV masz na pulpicie ;] Pierwsza kolumna, 3 ikona :D
 

glbpno

Świeżak
Świeżak
Aha spoko :) no jutro sobie kupię Verbatim zobaczymy czy dalej to samo będzie a jeszcze jedno mogli byście mi pomóc w skonfigurowaniu abgx360 bo nie wiem czy wszystko dobrze robie czy na tym filmiku ten chłopak dobrze wszystko mówi
 

Do góry Bottom