Problem z nagrywaniem gier.

Scania

Świeżak
Świeżak
Problem z nagrywaniem gier. PILNE proszę o szybką odpowiedź.

Witam.
Nie jestem expertem do xbox'ów dlatego piszę tutaj.
Już nagrywałem kilka gier to wystarczyło przepuścić przez abgx'a i nagrać na verbatimie i działzło, ale to chyba była jakaś starsza przeróbka. Teraz poproszono mnie o nagranie na x'boxa kilku gier m.in COD modern warfare 3 i black ops'a oraz skate 3. Powiedziano mi że przerobiona jest najnowszym sposobem pod wersje 3 czyli domyślam się że pod tl 3.0 Konsola to chyba biała - arcade. Pobrałem cod black opsa przepuscilem przez abgx'a i wypaliłem jak zwykle. Po wrzuceniu do x'a gra "ładuje się" ale jak przychodzi włączenie to pisze że nie rozpoznano płyty. Poczytałem trochę i na ten temat i wyczytałem że pod tl 3.0 trzeba nagrywać jakimś innym sposobem ale nie wszystkie gry. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak mam wypalić aby to dobrze działało? Aktualnie chodzi mi tylko o gry skate 3 i te COD'y. Nagrywarka to HL-DT-ST GH22NP21 wypalam na verbatimach z 2.4x prędkością. Dzięki za pomoc.
 

Scania

Świeżak
Świeżak
Witam. Chciałbym się upewnić, aby nie zrypać płytki albo obrazu. Zainstalowałem imgburn'a i nowego abgx'a ustawiłem tak jak w linku który mi podano. Otrzymałem taki rezultat.
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
Jeśli dobrze rozumiem to muszę jeszcze przerobić obraz tak jak podano tutaj http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-ixtreme-lite-touch-42393.html . Tak? Przepraszam za takie banalne pytania, wolę się upewnić bo już trochę verbatimów zepsułem :<

Jeśli tak to na tej stronie http://abgx360.net/verified.php?f=pressings&q=99B14685 znalazłem dla skate 3 tylko 4 pliki najprawdopodobniej musze pobrać SS CRC AC7C31E5 tak? Proszę o upewnienie.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Witam. Chciałbym się upewnić, aby nie zrypać płytki albo obrazu. Zainstalowałem imgburn'a i nowego abgx'a ustawiłem tak jak w linku który mi podano. Otrzymałem taki rezultat.
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
Jeśli dobrze rozumiem to muszę jeszcze przerobić obraz tak jak podano tutaj http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-ixtreme-lite-touch-42393.html . Tak? Przepraszam za takie banalne pytania, wolę się upewnić bo już trochę verbatimów zepsułem :<

Jeśli tak to na tej stronie abgx360 - Verified znalazłem dla skate 3 tylko 4 pliki najprawdopodobniej musze pobrać SS CRC AC7C31E5 tak? Proszę o upewnienie.
Nic nie musisz ściągać, tylko nagrywać.
 

swy1985

Użytkownik
Użytkownik
Zainwestuj w nagrywarke ihas i wgraj flasha: Flashing Lite-on iHAS124 with LT MAX - YouTube
Przepusc gre ( xgd3 ) przez najnowszego agbx ( jesli masz lt+3.0 ) lub wypal surowy obraz ( jesli jezdzisz na lt+2.0 ), jezeli gra jest na ap2.5 to zawsze przepuszczas przez agpx (lt+3.0 nowszym lub lt+2.0 starszym)
Potem nagraj w ten sposob: How To Burn XGD3 Backups The Right Way (Modern Warfare 3) - YouTube
Mialem ten sam problem, po zakupie ihasa pomoglo, wszystko smiga az milo :)
Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam.
 

Do góry Bottom