1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem iHAS 124-04 B

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez MiloPL, Wrzesień 7, 2014.

1. MiloPL

MiloPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Od jakiegoś czasu mam problem z nagrywaniem mianowicie wszystko jest tak jak dawniej normalnie nagrywa płytkę nie wyświetla żadnych błędów po za

"W 00:17:01 Set L0 Data Zone Capacity Failed! - Reason: Invalid Field in Parameter List"

ale tak było od dłuższego czasu a gry i tak chodziły a wyczytałem że ten błąd i tak nie ma wpływu na nagrywanie. Od jakiegoś czasu Xbox (dodam że sprawdzane na paru konsolach wiec Xbox jest ok) nie widzi mi płyt nagranych na ihasie albo widzi ale po uruchomieniu po jakimś czasie wyskakuje błąd odczytu tak jak by płyta była zle nagrana. Co najlepsze jak zrobie flasha napędu ihasa to problem mija dopiero zaczyna sie pojawiać po nagraniu tak z 3-4 płyt nie wiem co się dzieje może miał ktoś coś podobnego??? Dodam że nagrywam tylko na Verbatimach MKM-003

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wszystko jest ok , możesz smażyć

4. MiloPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie niby jest wszystko ok a nie jest bo od jakiegoś czasu wyrzuciłem w sumie do kosza już chyba z 10 płyt Verbatima i nie mam pojęcia co sie dzieje tym bardziej że iHas wygląda jak by nagrywał ok trzyma ładnie prędkość nagrywania i wogole a płytka nie raz i tak do wyrzucenia,nie mam pojęcia co sie moze dziać

Update
    Teraz nagrałem płytke Imgburn zalecił mi właczenie Hypertuning wszystko przeszło ok żadnych błędów nawet nie było tego błędu co zawsze "Set L0 Data Zone Capacity Failed! - Reason: Invalid Field in Parameter List" wkładam płytkę do Xboxa tak jak by nie widział gry próbuje uruchomić wyskakuje błąd nie można odczytać płyty

Update 2
    Przed chwila zrobiłem flasha napedu jeszcze raz,nagrałem to samo tylko bez włączonego Hypertuning i działa elegancko. Rozumie ktoś coś z tego ???

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    czyścisz historię opc ?

6. MiloPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak zaczęły pojawiać się takie objawy to zacząłem czyścic wcześniej tego nie robiłem ponieważ było wszystko ok ale później przy tych objawach już nawet po czyszczeniu dalej to samo się działo dopiero flash pomaga tak jak napisałem wyżej ale to też na chwile jak na razie

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    A jak masz ustawiony EEPROM ??

8. MiloPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aktualnie tylko SmartBurn mam właczony a przedtem jeszcze jak było wszystko ok o ile dobrze pamietam to miałem włączone Force Hyper Tuning właczony i jeszcze over speed writing albo online hyper tuning juz nie pamietam dokładnie firmware miałem cały czas All-In-One FW pod wszystkie nośniki DVD+DL teraz wróciłem na oryginalne tylko pod Verbatimy bo na tym jeszcze jakoś nagrywa trochę

Update
    Nagrałem teraz płytkę uruchamia się potem sie zawiesza przy początku próba instalcji na dysku przy 51% błąd i to już też któryś raz tak samo przy 51% wyskakuje błąd

Update 2
    Teraz już nawet flash nie pomaga nagrałem po flashu to samo jeszcze raz próba instalacji na dysku 51% i wywala błąd laser już siada ? może płytki ??? sam już nie wiem nie mam pomysłów już

9. czary2mary

czary2mary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na 99% uszkodzony laser a dokładnie przekładnia zoom która "przenosi" wiązkę lasera na zapis\odczyt drugiej warstwy.
    Jest to zmora tych napędów -wszystkie płyty będą się nagrywać poprawnie oprócz DVD+-R DL -producent w specyfikacji podaje 60000h pracy lasera -wybitne sztuki dobijają do 10000h
    -średnia najczęściej spotykana to 5000h~8000h- ale również zdarzają się sztuki które padają po 1000h~~3000h pracy .Niestety taki sprzęt producenci produkują aby tylko gwarancję
    przetrzymały.
    Jedyne lekarstwo to wymiana lasera -niestety oryginalny laser Sanyo jest drogi i bardzo trudno dostępny ponieważ tak jak rewizja iHAS B również optyka montowana w tym modelu nie jest już produkowana.

Wczytywanie...

Poleć forum