1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem Ihas 124 B i lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SourishManx40, Marzec 21, 2013.

1. SourishManx40

SourishManx40 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Kilka dni temu zakupiłem przerobioną nagrywarkę ihas 124B. Podłączyłem ją do komputera stacjonarnego i zrobiłem wszystko zgodnie z tutorialami podanymi na forum, niestety za żadne skarby nie mogę nagrać FIFY 13. Zmarnowałem już na tę grę pięć płyt Verbatim id. mk 003. Najdziwniejsze jest to, że przy dwóch pierwszych płytach w logu ImgBurn wyskoczył komunikat "failed to write sectors(..)", trzecia płyta nagrała się w 100% ale nie przeszła weryfikacji( wyskoczył błąd przy 18%), następna płyta przy tej samej konfiguracji zatrzymała się już podczas nagrywania przy 50% i znowu wyskoczył komunikat "failed to write sectors(..)". Proszę o pomoc bo naprawdę brakuje mi już sił i cierpliwości:hopelessness:. PS. przeszukałem nasze forum, oraz fora angielskie i wszędzie są podane konfiguracje, które zastosowałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Lt max na verbatimy? Mk003 nagrywasz x4 wlaczone opc. Masz log imgburn?

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Mało poradników na forum ?

Wczytywanie...

Poleć forum