1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem Liteon iHas 124B na LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez owlacz1, Lipiec 5, 2012.

1. owlacz1

owlacz1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,

Mam problem ponieważ oddałem konsolę do naprawy i została mi wymieniona płyta główna na Jaspera i wgrany nowy dashboard 2.0.14719.0, napęd to Liteon BenQ Samsung

…oraz wgrane LT 3.0 (wczesniej miałem LT 2.0).Serwisant uprzedził mnie że abym był w stanie grać płyty muszą być wypalane nowym sposobem i najlepiej nagrywarką Liteon iHAS 124 B. (taką też zakupiłem) oraz wgralem takzwany ‘LT MAX’. (iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final)

Nagrywałem za pomocą tego tutoriala:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
    Czyli wszystkie ustawienia w ‘img burn’ oraz ‘abgx360’ wedle polecenia na płytach Verbatim (MKM001, MKM003) z prędkoscią x2.4.

Niestety do tej pory udalo mi się zagrac tylko w ‘NBA 2k12’.
    Podczas instalacji innych gier wyskakuje komunikat o zabrudzonej plycie..
    Wiekszosc gier się odpala ale po chwili tez wyskakuje ten sam komunikat że płyta jest zabrudzona itp. :/

Np. Fifa Street zacina się już przed samą grą po wszystkich ustawieniach podobnie jak PES12
    Niektóre moje stare gry nagrywane pod LT 2.0 działają (MMA, Mortal Kombat, Fight Night 4, Gothic 4, Fifa 11… reszta, a jest ich sporo np. Red Dead Redemption, Fight Night Champion, NBA 2k11… niestety NIE)

Bedę bardzo wdzięczny za każdą pomoc I wszelkie sugestie ponieważ wypaliłem już ponad 10 płyt i nadają się one do wyżucenia.

Wczytywanie...

Poleć forum