1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem (logo xbox)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DjSerek, Listopad 11, 2012.

1. DjSerek

DjSerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Znajomy zostawił mi swoją konsolę i chciał abym mu nagrał kilka gierek. Wykonałem wszystko jak w tutorialu. Niestety, wynikło kilka problemów:
    1. Tylko 1 z 3 prób powiodła się powodzeniem (2 razy płyty nie przeszły testu sprawdzenia)
    2. Za każdym razem po włożeniu płytki pojawia się jedynie logo X'a, a konsola widzi płytę, jakby to był film

Gry, które próbowałem nagrać - Fight Night Champion i Dragon Ball RB2.
    Przeróbka: LT2
    Dash: 12625

Moje pytanie brzmi - co może powodować te błędy (zwłaszcza drugi), czy może to być kwestia zbyt starego dasha i jeśli tak czy jest jakaś możliwość by go upgrade'ować bez potrzeby wgrywania ponownie przeróbki.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;).

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odp: Problem z nagrywaniem (logo xbox)

Nowy dash = nowe LT. Problem zniknie.
    Abgxa używaj dla pewności.
    HTC Desire HD @ Tapatalk 2

4. DjSerek

DjSerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mam jeszcze kilka pytań ;):
    1. Jaki jest najnowszy Dash, który działa pod 2.0?
    2. Mam nagrywarkę Toshiby/Samsunga, wystarczy, że podepnę ją przez kabel sata do PC, czy wymagany jest CK3i do przeróbki ;)?

Wczytywanie...

Poleć forum