1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem lt 3.0 brak miejsca na płycie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szachynyny200, Czerwiec 22, 2014.

1. szachynyny200

szachynyny200 Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem z nagrywaniem gier na xbox 360 jego przeróbka to lt 3.0 a problem mam taki że nie ma wystarczająco miejsca na płycie.Płyta jest 8,5 gb na komputerze pokazuje niecałe 8 gb co mam robi aha i jeszcze nagryałem jedną gre poniżej 8 gb i działa i mam zwykłą nagrywarkę firmy lg jak to wina nagrywarki proszę poda nazwę nagrywarki jaka mam kupic i najlepiej aukcje na allegro z tą nagrywarka prosze o znalezienie najtańszej aukcji na allegro i podanie jej dziękuje z góry

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    480
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Tylko LIteon ihas 124 rewizja b nagra w 100 % płytę DL.

4. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a podacie najtańsza aukcje na allegro z ta nagrywarką

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Te gry które zajmują powyżej 8GB, to XGD3.
    Przed nagraniem w IMGBurn`ie wyskoczy okienko to wybierz opcje TrunCate, powinno nagrać i gra będzie działać, ale nie zainstalujesz jej na dysk i taka kopia nie jest bezpieczna na XBL.
    Żeby nagrać grę w 100%, możesz spróbować wgrać Payload BurnerMAX, do twojej nagrywarki możesz obsłuży, jeśli nie to zakup nagrywarki obsługującej ten program, bądź najlepiej Ihas .

6. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja online nie gram nawet nie mam podpiętego internetu do xbox 360 a moja nagrywarka tez można nagrac gry powyżej 8 gb jak płyta ma niecałe 8g jak da rade to jak aha próbowałem nagrac grę powyżej 8gb to wyskoczył bląd ze nagra tylko połowe czyli coś ponad 8 gb

7. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  8. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18