1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem LT 3.0 ihas 124 b platinum

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymekdaniel, Wrzesień 25, 2013.

1. szymekdaniel

szymekdaniel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z nagrywaniem wyskakuje mi błąd w nagyrwaniu 51 % O/I albo jak wlaczam opc to nagrywa sie w 100 % ale wyskakuje błąd ze szmatką podczas nagrywania płyt na dysk . Nagrywarka ihas 124 b płytki ritek 039-66
    burnermax wgrałem
    firmware pod płytke zrobiłem
    abgx wszystko ustawione jak w poradnikach
    Img burn teraz tu problem próbowałem opc x4 opc x2 bez opc bufory mam na 512 burn proof off
    Ustawione dvd rdl eeprom i dvd rom
    Co jeszcze zmarnowalem z 10 płytek??
    Prosze o cierpliwość starszy człowiek ciężej to wszystko przyswaja .

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymekdaniel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przepraszam płyty RITEK-S04-66

4. szymekdaniel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ritek-S04-66

1. Smart Burn - ON
    2. Force Hyper Tuning - ON
    3. Over Speed Writing - OFF
    4. Online Hyper Tuning - ON
    5. OPC - OFF
    6. Prędkość - x2.4
    znalazlem takie cos w poradniku ale bez skutków . Te bufory zmienić bo każdy inaczej podaje

Wczytywanie...

Poleć forum