1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Suszotron, Luty 8, 2013.

1. Suszotron

Suszotron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z nagrywaniem płyt, wyskakuje mi taki błąd:

LINK:
    View image: Screen BŁĘ DU

Używam do nagrywania:
    1. Nagrywarka LiteON iHAS124 B
    2. abgx360
    3. ImgBurn

Błąd ten pojawia się podczas weryfikacji (kiedy drugi pasek leci do 100%) :p.
    Dzieje się to przy różnych procentach. Nagrywałem już wcześniej płyty i bez problemów działają.
    Ostatnio próbowałem zrobić kopie zapasową Battlefielda 3 i podczas drugiej płyty błąd się pojawił i tak poszło około 6 płyt...

Ktoś mi może poradzić co mam zrobić?
    Najlepiej krok po kroku w zrozumiałym dla niedoświadczonego użytkownika języku.

Z góry dziękuje i PROSZĘ o pomoc.

Aha no i płyty zawsze VERBATIM

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum