1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem płyt DL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stealth.360, Listopad 18, 2011.

1. Stealth.360

Stealth.360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zwracam się z prośbą o weryfikację tego co napiszę poniżej.

Mam mały problem z nagrywaniem płyt DVD+R DL VERBATIM, płyty czasami są nagrywane do połowy a czasami gdy jest weryfikacja płyty a dokładnie zamykanie płyty (ostatni etap w imgburn) np. 97% wyskakują błędy że nie można czegoś odczytać itd itp.

Do tego poniedziałku zawsze wszystko było cacy tzn. proces nagrywania zawsze był poprawny i potem wszystko fajnie hulało. W zeszłą niedzielę zaktualizował mi się daemon tolls i od tego czasu tzn. od poniedziałku tak właśnie się dzieje zmarnowałem 9 płyt verbatima, z czego:
    3 płyty - nagrały się tylko do połowy i wyskoczył error, że ma problemy z odczytaniem jakiegoś sektora (były to 3 różne gry),
    4 płyty - nagrały się na 100 %, po czym gdy było zamykanie płyty (ostatni etap w img burn) przy 33% raz, 77% drugi raz i 97% ostatnim razem płyty zaczęły strasznie szybko obracać się w napędzie i wyskoczyły błędy że jakiś error (też były to różne gry),
    1 płyta - znowu wyskoczył błąd przy zamykaniu płyty przy 17% (płyta nagrała się w 100%) po czym jednak konsola ją odczytała ale zawsze w tym samym momencie gra się zawiesza gra i płyta przestaje wirować w napędzie i czarny ekran się pojawia.
    1 płyta - gra się nagrała na 100% ale też wyskoczył problem z zamknięciem płyty ale gra puki co chodzi ładnie.

Przyczym chcę podkreślić, że znam się na nagrywaniu płyt XGD2, XGD3 i co zrobić z layerbreak pliki .dvd też zawsze są dobre (są zgodne nazwą i layerem z plikiem iso).

Pytam więc czy ktoś miał podobną akcję? przy czym dawniej miałem daemona zainstalowanego równolegle z imgburn i wszystko było oki z nagrywaniem, ale od czasu ostatniej aktualizacji daemona mam takie akcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Wina czytnika ?

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

Wczytywanie...

Poleć forum