1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem płyt ihasem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kussiek, Styczeń 17, 2015.

1. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, nagrywam gierki Ihasem na płytach verbatim. Kiedyś ustawiłem w ImgBurnie wszystko zgodnie z typem moich płyt i nagrywało się ok. Dzisiaj chciałem nagrać grę i mimo 3 prób, nadal wyskakuje błąd o przetarciu szmatką. Próbowałem też zmieniać ustawienia zgodnie z tym co znalazłem w internecie. Czy moglibyście mi podać dokładne i sprawdzone ustawienia do nagrywania na Verbatimach, lub link do takowych? Czy jest możliwość, że z obrazem jest coś nie tak, mimo że ściągnąłem go ze strony z której kiedyś już ten sam obraz pobierałem i działał?

Dodam, że nie nagrywam przy użyciu burnermaxa tylko mam zmieniony firmware nagrywarki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A co pokazuje ABGX360?

4. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy muszę w jakiś konkretny sposób ustawić ABGX? Wtedy wrzucę logi

5. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nic nie musisz ustawiać. Sprawdź tylko czy masz zainstalowany fix na połączenie z bazą internetową. Jeśli nie, to pobierz go ze strony programu, wgraj gdzie trzeba, sprawdź plik iso i zobacz co pokaże.

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    w abgx autofix na level 3
    w img burn czyść historię opc, opc włączone, bufor na 512, force hyper tuning włączone, smart burn włączone
    http://xboxforum.pl/threads/problem-z-nagraniem-pisz-tutaj.46094/

Wczytywanie...

Poleć forum