1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem płyt XGD3.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kriestoobriadnikow, Maj 5, 2012.

1. kriestoobriadnikow

kriestoobriadnikow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Od dwóch dni posiadam LiteOn iHAS 124B.
    Wgrałem w niego iXtreme Burner Max - iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final

Z pomocą poradnika wypalałem wszystkie gry do XGD2 bez najmniejszego kłopotu zwykłą nagrywarką na płyty Platinum.

Za pomocą iHASa wypaliłem gry z XGD3 pod LT3.0 na Verbatimy - MW3, Soul Calibur V, Forza Morotsport 4 DVD1.
    Wszystkie trzy DVD zainstalowały się bez najmniejszego problemu.

Jestem w trakcie nagrywania Forza Motorsport DVD2 i wypaliło się bez kłopotów ale podczas weryfikacji wywala błąd: "Failed to Read Sector xxxxxxx - Reason: Logical Unit is in process of becoming ready" zamiast "xxxxxxx" są numery sektorów.

Jaka jest tego przyczyna?
    Obraz ISO z DVD2 jest zwalony czy coś się złego dzieje z nagrywarką?
    Dosłownie godzinę temu wypaliłem DVD1 jak i poprzednie dwie płyty i wszystko śmiga.

Właśnie wsadziłem te DVD2 do napędu i widzi gre ale nie ma opcji zainstaluj.
    O co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Mi czasami tak samo wywala.
    Najlepiej nagraj DVD2 z Forzy4 jeszcze raz.

4. kriestoobriadnikow

kriestoobriadnikow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra wsadziłem dvd1 poszedlem do sklepu chcialem kupic auto ktore jest na dvd2 poprosilo o dvd2 wsadzilem zainstalowalo sie wszystko bez klopotow wiec olewam problem bo plytka dziala.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum