1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wodzynek, Lipiec 14, 2014.

1. wodzynek

wodzynek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem, którego nie potrafię rozwiązać. Czy mógłby ktoś mi pomóc?

A wiec posiadam nagrywarkę w laptopie Samsunga TSSTcorp SN-208BB { SC00 }
    bios został zaktualizowany
    wersja sterownika Microsoft z 2006-06-21 o nr: 6.1.7601.17514 { nowszego nie udało mi się odszukać jeżeli ktoś posiada taki proszę o link }
    Płyty Verbatim DVD+R DL
    Prędkość nagrywania 2.4x
    Obrazy został sprawdzony w abgx360 GUI i program ten nie znalazł żadnych błędów { wszystko ok z obrazem gry }
    Uruchamiam IMGBurn robie wszystko zgodnie z poradnikiem odpalam nagrywanie wyskakuje 'Błąd - informacja', że płyta jest za mała brakuje miejsca czy użyć 'Zapomniałem nazwy' potwierdzam. Samo wypalanie płyty przepływa pomyślnie bez kłopotu bez zwalniania no nie ma się do czego przyczepić. Schody zaczynają się przy weryfikacji danych. Błąd na błędzie od 40~%, nie do przejścia. Wyłączam weryfikacje. Wkładam płytę do Xboxa i w przypadku Grid Autosport gra się wczytuje wszystko ładnie aż tu nagle zawszę w tym samym momencie błąd ten który każe zrestartować konsolę lub wyczyścić płytę. W przypadku GTA V podobnie wszystko ok gra rozpoczyna instalacje i przy 2gb stop przestaje instalować ale nie zawiesza się po prostu postem instalacji staje w miejscu xbox dalej tam wierci tą płytką ale nic z tego nie ma. Po 2 nie udanych próbach z rzędu wołam o pomoc bo szkoda mi płyt ;p A niestety tu gdzie mieszkam są one kiepsko dostępne i płacę z tego powodu za nie aż 50zł za 10 szt.

Gdzie leży problem? robię coś źle? sprzęt jest zły? sterowniki złe? co jest kur....de ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. niepogoda

niepogoda Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A może spróbuj nagrać na innych płytach, ja miałem podobnie i pomogło.

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Bzdura

Zobacz kolego czy Ci będzie działal payload tool na tej nagrywarce , Burner max payload tool , sciągnij i zobacz czy hula. Jesłi tak to wypal za pomocą tego. Zwykła nagrywarką możesz nagrywac XGD 2. Do XGD3 najlepiej ihas rewizja b

Wczytywanie...

Poleć forum