1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alienlol, Kwiecień 29, 2010.

1. Alienlol

Alienlol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam wszystkich.Od razu mówię że bardzo dużo czytałem ty na forum o moim problemie ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem co zaowocowało zmarnowaniem 3 płytek DL.A więc tak: Kupiłem nie dawno używaną konsolę z napędem Samsunga,przerobioną z softem eXtreme 1.5 (przynajmniej tak mi powiedział sprzedający).Próbowałem 3 krotni nagrać grę Sonic And Sega All Stars Racing dwukrotnie na Esperanzie (wiem wiem kiepskie płytki) i raz na Verbatimie ale za każdym razem po włożeniu płytki do nośnika pisze tylko "odtwórz DVD" a po odpaleniu wyskakuje tylko logo XBOXa.Domyślam się że źle nagrywam chodź robiłem to inburnem i z poradnika z tego forum.Czytałem tu że do eXtreme nie trzeba bawić się w żadne patche więc nie wiem już na czym polega mój błąd.Nie chcąc marnować więcej płyt chciałbym zasięgnąć porady bardziej doświadczonych użytkowników X-a :) Prosiłbym o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. hesu

hesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A patchowales ta gre na wave mniejszy niz 4??bo jezeli nie to gre nagrales 3 razy dobrze tyle ze musisz sobie zrobic plytke activate.iso zeby uruchomic gry z wave wiekszym niz 3 i bedzie po problemie :)
    Przed wlozeniem plyty z gra wkladasz plytke z activate ,klikasz odtworz dvd.Po ukazaniu sie ekranu bialego z napisami wyjmujesz plyte z napedu i wkladasz plyte z gra i wszystko powinno smigac.

4. sseettaa

sseettaa Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    dokladnie jak powiedzial przedmówca 1.50 nie obsłuży sonica zostaje paczowanie

co do actiwate to też nic nieda bo actiwate iso dziala tylko pod 1,61

zostaje paczowanie

5. Alienlol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Nie patchowalem bo po przesortowaniu forum i przeczytaniu tego
    Cechy xtreme
    - gra nie musi miec zadnych patchy
    - gra moze miec dowolny wave
    - gry z x1 moga byc na dvd 4,7GB

Aha ok dzięki za info spróbuje z patchowaniem :)

6. sseettaa

sseettaa Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    kolego ale sonic ma wiekszego wawe niż obsługuje ixtream 1.5 dlatego musisz paczowac albo zaniesc konsole w odpowiednie miejsce gdzie ci przerobią x na nowszy xtream

niestety to jedydny sposób albo przerobisz x
    albo paczowanie bry activate iso nic tu nie pomorze

7. hesu

hesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No tez fakt ,ze na 1,5 nie dziala activate :p zapedzilem sie.

8. Alienlol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Pomogło :) Jeszcze raz dzięki a temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum