1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem pod LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez niepohamowany, Listopad 14, 2013.

1. niepohamowany

niepohamowany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie ja już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi na mój problem.
    Do tej pory większość gier udawało mi się bezproblemowo nagrywać. Natomiast ostatnio raz się uda a raz mam taki problem

Abgx wygląda tak

Natomiast przy wypalaniu wyskakuje taki komunikat

Poratujcie i powiedzcie w czym siedzi problem.
    Czasem nawet jak się uda że weryfikacja w img burn przeleci bez problemu to po włożeniu płyty do konsoli albo wywala że nierozpoznano dysku albo błąd ze ściereczką

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1)daj loga z imgburn
    2)
    Możliwe ,że laser pada w konsoli spróbuj na innej
    3)Problem weryfikacji jak nagrywała tak jak trzeba może pomóc reinstal windowsa lub nagrywanie na trybie awaryjnym.
    4)Możesz mieć beznadziejny adapter usb.
    5)Wyłączyłeś sobie ,żeby urządzenia w usb nie przechodziły w stan spoczynku?

1 osoba to lubi.
  4. niepohamowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzę to co mówisz o tym usb i przeinstaluje na początek img burn bo tamtego loga juz nie mam. Jak dalej wywali takie coś to wtedy wkleję Ci całego loga z img burn

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawdz wszystkie opcje. I jak nagrywała poprawnie i kopie działały to powód będzie jeden z punktów, sprawdz wszystkie możliwe opcje.

1 osoba to lubi.
  6. niepohamowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podziekowal. Problem lezal chyba w tym uspieniu portow usb albo w samym img burn bo wylaczylem usypianie portow usb i reinstalowalem img burn i jak narazie gra ktora probowalem 3 razy wypalac po tych zmianach za 4 razem dziala. Szkoda ze wczesniej nie zapytalem bo 30 plyt okolo juz poszlo w kosz

7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak działa to nagrywaj przeważnie w portach usb na windowsie wyżej niż xp stoi problem.

1 osoba to lubi.
  8. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak długo używasz ihasa? mój padł po około 2 latach był to model 524b w ostatnim czasie nagrywał jak loteriada coraz częściej psuł płytki w różnych momentach czasem przy ok 50 % czasem 74 % a nawet 97% i oczywiście czasem nagrane ok ale weryfikacja failed, wyczyszczenie wnętrza laser itp na krótko pomogło, system ok, po zmianie na 124-19 b od nowości 0 probów ten sam system nie reinstalowany img burn 2580 standardowe ustawienia OPC zaznaczone x4 verby mkm 03 succes ,poprzez adapter usb->sata pod lapkiem na złączu zarówno usb 2.0 i 3.0, na win 8 i po aktualizacji win 8.1, przed nagrywaniem czyść system ccleanerem lub podobnym toolem ze śmieci, wyłącz antywira,wyłącz aktualizacje windozy i inne zbędne procesy/urządzenia jak np blutooth,odtwarzacze mp3, pendrivey a w ustawieniach zasilania przełącz na wysoką wydajność i wyłącz usypianie portów usb a także wygaszanie/wyłączanie ekranu monitora i wyłączanie hdd po określonym czasie najlepiej ustawić na 0 lub nigdy , na tym najlepiej wszystko działa

1 osoba to lubi.
  9. niepohamowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja to robie na windowsie 8 i powiem szczerze ze nawet do glowy by mi nie przysxlo ze jest cos takiego jak usypianie portow usb
    Ihas 124 19b uzywany okolo roku. Zrobie jeszcze to o czym mowisz. Poki co nie ruszam bo wypalam zaleglosci dzieki panowie za wielka pomoc

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum