1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaszok93, Styczeń 28, 2013.

1. kaszok93

kaszok93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szamotuły
    Mam mały problem ,jak w temacie. Chodzi o to że tą nagrywarką TSSTcorp CDDVDW TS-L633J(nagrywarka w laptopie) nie mogę nagrać ImgBurnem. Znaczy nagra się ,ale verify dochodzi do 50% i zawsze klapa... Gry chodzą nagrane tym programem ale tylko xgd2 ,xgd3 nagrywam clonecd ,bo jak narazie wszystkie mi nagrał(far cry 3 ,skyrim ,fifa ,itp itd). Gdy chciałem nagrać clonem xgd2 to była klapa ,a odziwo img nagrało ,ale przy 50% wyskakuje błąd verify... Jak narazie wszystko działa. Ale może ktoś wie w czym jest problem? ;/

A i proszę komentarze typu "kup sobie nagrywarkę taką i taką i po problemie" będą nie na miejscu. A jeżeli takie się zdarzy to już odpisuje NIE MAM TYLE KASY ,mam na płytki i to mi wystarcza.

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to skoro nie masz kasy na nagrywarke to tym cudem nic nie nagrasz, mozesz sprobowac programu BurnerMax ale watpie aby to dalo jakis skutek, gry beda dzialac zapewne do pewnego stopnia a pozniej wywali blad

4. kaszok93

kaszok93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szamotuły
    Dobra ,kiedyś ją kupie. ;) a i jeszcze jedno ,wiecie jak dobrze ustawić wifi na dobre ściąganie-windows 7 ,airlive ,neo10mb? Raz ściąga 800-900 kb/s a raz wolno... ;/

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze napisz na innym forum to dostaniesz lepsza odpowiedz, ja powiem tyle ze wszystko zalezy od serwera z ktorego sie pobiera

6. kaszok93

kaszok93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szamotuły
    To jeszcze ostatnie pytanie i można zamknąć. Ma ktoś jakieś dobre strony do ściągania? Ale zaproszenie na prywatne trackery? Wkurzają mnie te wszystkie pijawki...

Wczytywanie...

Poleć forum