1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Steve Majster, Sierpień 30, 2013.

1. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Witam. Ostatnio nagrałem kilka gier na płyty Verbatim i wszystko było O.K . Dzisiaj chciałem nagrać 3 gry na płyty Intenso i wszystkie 3 spaliło . Gra wyłącza się i pisze "Wyczyść grę miękką ściereczką".

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jaki z tego morał nagrywaj tylko na verbatimach.

4. Steve Majster

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Czyli to przez płyty nie działa ?

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak przez płyty. I masz badziewną nagrywarke to ci nagrywa verbatimy, na tych co probówałeś nagrać to badziewie. Jak nie masz ihas spróbuj nagrać maxelle, platynium tdk.

6. Steve Majster

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Nagrywarkę mam LG i nagrywałem już na płytach Verbatim i Emtec, a Emtec to jest to samo co Intenso i wszystko działało jak trzeba. Przecież płyta to DVD+R DL 8.5 GB To powinna działać ? ... Więc co mam zrobić w tym przypadku ? Jakiś program pomoże czy coś ?

7. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nagrywaj clonemcd. Uwaga taka nie zadziałają na twoim sprzecie gry xgd3 z civ. Wina nagrywarki miałem taką. Niektóre firmy płyt mimo wypalenie nie ruszą. Maxelle ci powiny a inne se potestuj metodą prób i błędów.

8. Steve Majster

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Ale ja kupiłem 10 tych płyt za 11 Euro, już 3 poszły i mi ich trochę szkoda ...
    Prędkość 2,4 czy 4x ? Ja nagrywałem 2,4x i płyta w napędzie niby chce chodzić ale co chwile przestaje i zaczyna .... Na DYSK tez nie moge wgrac ten sam blad.

9. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    x2.4 nagrywaj clonem cd powino działać . To zmarnowałeś kase na dziadostwo. Też nie wiem czemu nie nagrywasz na czymś co nie działa,a na verbatimach działało.

10. Steve Majster

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Nagrywałem PayDay2 i Crysis 3 , mają jakieś inne zabezpieczenia czy co , ze nie działało ?

11. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xgd2 nie mają wina płyt. Możesz clonemcd próbować na tych płytach badziewnych.

Wczytywanie...

Poleć forum