1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rufi85, Wrzesień 17, 2013.

1. Rufi85

Rufi85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    chciałem sobie dzisiaj nagrać GTA V jednak ku mojemu zdziwieniu po włączeniu nagrywania w imgburn, na samym początku pojawił mi się taki oto błąd:
    Device I/0 control FSCTL_LOCK_VOLUME FAILED!
    DEVICE [0:0:0] TSSTcorp SH-S202H (D: ) ATA
    UNABLE TO LOCK VOLUME FOR EXLUSIVE ACCESS
    REASON: URZĄDZENIE NIE ROZPOZNAJE POLECENIA.

Pomimo tego kliknąłem kontynuuj i zaczęło nagrywać jednak po 43% nagrywanie stanęło i pojawił się standardowy błąd I/O error.

Wszystkie ustawienia czy to w imgburn czy w burnemax payload tool były ok. Poszperałem także w google i znalazłem kilka rozwiązań poprzez aktualizacje sterowników dla nagrywarki samsung sh 202h, wyłączenie dysków wirtualnych czy też wyłączenie opcji OPC itd. ale nic nie pomogło dlatego napisałem tutaj.

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu? Czy może nagrywarka do wymiany?

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum