1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Orzech1964, Listopad 9, 2014.

1. Orzech1964

Orzech1964 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    witam, dziś spróbowałem nagrać płyty na xboxa, lecz jest pewien problem - niby wszystko nagrywa się ok, lecz napęd później widzi płyte jako pustą, zaś przy próbie formatowania jej wyskakuje błąd, tak jakby była nagrana lecz komputer widzi ją jako pustą. Niestety nagrywałem na jakiejś "badziewnej" płycie vakoss czy coś bo niestety nigdzie nie szło kupić verbatima i dopiero przyjdzie ok środy. Czy to normalne że komputer widzi takie płyty jako puste nośniki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja nagrywałem na vakossach innych takich z marketów i nie działały :) Tylko że ja zwykłą nagrywarką je nagrywałem ale nagrywam nią teraz na verbatimach i wszystko ładnie śmiga ;D

4. Orzech1964

Orzech1964 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    No ja także zwykłą nagrywam, dziś kupiłem te vakossy bo nigdzie innych nie było a verbatimy zamówiłem na allegro ;) to mnie troche uspokoiłeś ;)

Wczytywanie...

Poleć forum