1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez olek97, Listopad 19, 2014.

1. olek97

olek97 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam xboxa fata z lt+2.0 i ostatnio nagralem gre Diablo III: RoS. Nagrywalem z wykorzystaniem programu z tego artykulu http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/c4e-s-burnermax-payload-tool-v0-15-a-154542/. Nagrywalem na nagrywarce laptopowej ktora według linku co podalem jest kompatybilna z tym programem. Włozylem plyte verbatima uruchomilem program i wszystko niby bylo w porzadku bo mi sie wyswietliło: BurnerMAX IS enabled !
    Free Space: 8,738,897,920 bytes. Wiec właczylem imgburna i zacząłem wypalac, nagrywanie zakonczylo sie powodzeniem, włozyłem płytę do xboxa a tam: Płyta nie jest obsługiwana. Dodam ze juz kiedys wypalałem gry xgd3 ale bez tego programu np. ACIII i CoDMW3 z opcją truncate i one działaja. A teraz nie chca mi działać ani takie które wypale z opcja Truncate ani te z wykorzystaniem burnermax-payload-tool. Te wypalone wczesniej nadal działaja wiec to nie jest wina konsoli, laser tez jest w dobrym stanie bo gry xgd2 czyta nawet mocno porysowane. Co mam zrobić bo juz około 20 płyt wyladowało w koszu, oczywiscie nie na samo diablo próbowałem rożne gry. Wszystkie gry patchowałem pod lt+2.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jakie ustawienia w IMGBurn ustawiałeś ?

(ale BurnerMAX Payload Tool v0.15 używasz do wypalania gier pod LT+3.0... ?)

a przepuszczałeś ISO przez ABGXa?

4. olek97

olek97 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepuszczalem przez abgxa. Ustawienia img burna sa takie: [​IMG] . Nagrywam pod lt+2.0.

Wczytywanie...

Poleć forum