1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez grubyzzz, Styczeń 11, 2010.

1. grubyzzz

grubyzzz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z moją nagrywarką asus drw1608p2 otóż jak nagrywam programem imgburn gry na x-a to bufor strasznie skacze od 10% do 98% ten na samym dole no i przy tym płytę nagrywa mi 3godz. a i tak ją potem mogę sobie wsadzić do d..y bo konsola jej nie widzi dodam że jak nagrywam filmy czy cokolwiek w nero to jest wszystko w porządku. system mam nowo postawiony tak że już nie wiem o co chodzi. Pomóżcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dejavu93

Dejavu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaktualizuj firmware nagrywarki. Jakich płyt używasz? Spróbuj nagrywać programem CloneCD

4. grubyzzz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak się aktualizuje firmware

5. grubyzzz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    już zaktualizowałem nic to nie dało

6. grubyzzz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zainstalowałem clona bufor jest cały czas na 100% telko że dałem prędkość nagrywania 2,4 a nagrywa mi prędkością 0,4 dodam że nagrywam na verbatimach

7. adamski32

adamski32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cze
    przepuszczam fifke numer 10 przez abgx360 i na końcu pojawia się komunikat any dvd ....
    Wypaliłem , włożyłem do x-a i nic ani drgnie. a gra jest z wave3 - od SKAZA.

8. adamski32

adamski32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co zrobić w takiej sytuacji?

Wczytywanie...

Poleć forum