1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Verbatim, Grudzień 3, 2008.

1. Verbatim

Verbatim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zaczne od tego ze mam nagrywarke LG GSA-4163B. Do tej pory kazda plyte nagrywalem z latwoscia (verbatim x2.4), ostatnio kupilem w dwoch roznych sklepach plyty verbatim ktore maja max. predkosc nagrywania x8 i na zadna z nich nie moge nic nagrac. Plyta kreci sie przez 5min. potem wyskakuje error : Failed to set LO Data Zone Capacity Reason: Write error. Czy to wina plyt czy mojej nagrywarki? dziekuje z gory za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Twojej nagrywarki.
    Nie potrafi ulokować prawidłowo danych.
    LG to plastikowa optyka więc to rożnie bywa.

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  5. Verbatim

Verbatim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za pomoc offtopic, zmiana firmware pomogla.

6. kevi

kevi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Zamiast 2.4 wypala *4

Witam
    Podepne się pod temat, mam nagrywarke SAMSUNG SH-S223Q (nowa) , nagrywam na płytach VERBATIM DVD+R DL 8X i mimo tego że wybiore w programie IMGBURN predkość nagrywania * 2,4 to płytki rzeczywiście wypalają się z prędkością 4,0 . Dlaczego tak jest ?? czy płytki nagrane z prędkością *4 będą poprawnie odczytywane na xboxie , czy raczej powinne być waypalone * 2,4 . Proszę o jakieś sugestie.

Pzdr.

7. kevi

kevi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    dzięki za tak wyczerpujące odpowiedzi !!

8. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo

wystarczające jak z 8x chcesz wycisnąć 2.4?

9. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    ja kupuję Verbatim DVD+R DL 8X i wypalam je z prędkością 2.4x na moim Pionku

to że nagrywa z 4x a nie z 2.4x to wina nagrywarki, przynajmniej u mnie tak było. wymiana nagrywarki na Pionka naprawiła ten problem i palę teraz wszystko z 2.4x. a co do tego czy poprawnie odczyta 4x to tak. jak nagrywarka jest dobra to nie powinno być problemu. kiedyś jednak zrobiłem test i miałem 3 gry gdzie pierwsza nagrana była z prędkością 4x, druga 3x, a trzecia 2.4x. wszystkie chodziły ale na każdej z nich można było odczuć, usłyszać zminę w pracy napędu. więc wybór należy do CIebie

10. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Dzieje się tak, gdyż nagrywarka najniższą prędkość jaką ma zapisaną w FW dla tej płyty to x4. Nie wiem, dlaczego ci zależy tak na szybkości x2,4 jak te płyty się palą gorzej na tej prędkości. Może update da ci prędkość x2,4 - Kliknij aby pobrać SB02

A jak za wszelką cenę chcesz mieć x2,4 to kupuj Verbatimy x2,4 lub pokombinujemy coś jeszcze :)

ps
    Coś mi się przycisło Dziękuję ;) heh

11. obcy33

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    a dlaczego z 2.4x to palą się gorzej? i sam byłem świadkiem jak płyta 2.4x paliła się z prędkością 4x. nie wiem jak to możliwe ale tak było.
    dziękuję :D

12. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś mój poprzedni post. Chodzi oczywiście o płyty Verbatim x8 palone z szybkością x2.4, a nie płyty Verbatim x2.4 palone x2.4 :)

Wypaliłem wiele płyt x8 z prędkością x2.4 i jakość płyty po sprawdzeniu była gorsza od płyt(x8) wypalonych z prędkością x4 :). Możesz sobie przejrzeć testy na cdfreaks i wyciągnąć wnioski.

Co do Verbatim'ów 2,4x to palę wszystkie płyty z prędkością x4, gdyż po prostu lepiej mi działają niż x2,4 i nie che mi się czekać 40min.

13. obcy33

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    no chyba źle zrozumiałem :)

Wczytywanie...

Poleć forum