1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sanrajs, Czerwiec 16, 2012.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam serdecznie, wczoraj kiedy próbowałem nagrać 1 dvd wiedźmina 2 w ImgBurn około 48% wyskoczył mi błąd. Sądziłem, że to wina płyty więc ponownie chciałem go nagrać lecz spotkało mnie rozczarowanie, gdyż przy 48% ponownie znowu wyskoczył error (dziwne jest również to, że w przypadku 2 dvd błąd wyskakuje ponownie w 48%) Pierwszy raz mi się coś takiego zdarza bo nagrywałem już wiele gier i nigdy nie było najmniejszych problemów. Moja nagrywarka to NEC DVD RW ND 4571A, sterowniki 1.02, wyzszych nie znalazlem na necie. Dodam, że obraz gry został sprawdzony przez abgx360, ImgBurn skonfigurowany podobnie abgx360. Wszystko według poradnika zamieszczonego na forum. Obawiam się, że to może być wina mojej nagrywarki ponieważ mam ją już wiele wiele lat i jest już dość wysłużona. Na dole zamieszczam screena, chciałem zasięgnąć rady ekspertów bo ja nie znam się dobrze na tych wszelkich kwestiach. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Kod:
    http://postimage.org/image/6on90e3hz/

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nagrywarka jest juz slaba, kup iHAS'a i nagrywaj na Verbatimach z Singapuru.

4. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Czyli niezbędna jest wymiana nagrywarki i nie ma ma szans aby coś nagrać obecną nagrywarką?

Wczytywanie...

Poleć forum