1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywarką DVD Pioneer DVR-116D

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bartos90, Październik 14, 2008.

1. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    3 dni temu zakupiłem nagrywarkę jak w temacie. Problem polega na tym, że nagrywając IMGburnem sekcja "Device Buffer" nie osiąga 100% tylko waha się między 90-98% i podczas nagrywania DVD+R DL 2.4x Verbatima prędkością 2.4x czasem prędkość potrafi spaść do 0.5x i wrócić z powrotem do 2.4x. Tryb DMA 4 włączony. Taśma 80-żyłowa. Firmware najnowszy 1.06. Niestety nie mogę sprawdzić gry po nagraniu tą nagrywarką na konsoli, ponieważ taśma urwała się od tacki z łożyskiem:/ Proszę o pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Problem z nagrywarką DVD Pioneer DVR-116D

Robiłeś test jakości w Nero ?? Takie płytki możesz z powodzeniem nagrywać x4

4. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Odp: Problem z nagrywarką DVD Pioneer DVR-116D

W Nero Drive Speed (wersja z Nero 9) wyskakuje, że mój napęd nie obsługuje Testu Jakości Dysku, a w DVDInfoPro 5.2.0.0 podczas testu jakości dochodzi do 51% i na tym koniec. Test dalej nie jest wykonywany, można tylko kliknąć na Stop. Do tego wyniku Quality Rating wyniósł 97,14%.

Wczytywanie...

Poleć forum