1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywarka ihas (remember me, halo4)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kbrs, Czerwiec 12, 2013.

1. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Mam taki problem, probuje nagrac Remember Me (nagrywarka ihas, plyty verbatim, konsola przerobiona lt 3.0) i zmarnowalem na razie 3 plyty, pierwsze nagranie w ogole sie nie udalo (wyrazne orkegi na plycie byly), za drugim i trzecim razem mam to samo: mianowicie konsola gre wykrywa, ale nie moge jej zainstalowac. Z innymi grami bylo tak, ze trzeba bylo je wlozyc kilka razy zanim konsola je 'zalapala', tutaj jest podobnie ale nawet jak wszystko wyglada w porzadku (pojawia sie ikona gry na kafelku napedu) to po odpaleniu wyskakuje 'blad odczytu', albo przy instalacji i to w losowych momentach, czasem od razu wyskakuje blad plyty, czasem na ok 30%, raz mi wyskoczyl pod sam koniec jak bylo ponad 90%. O co tutaj chodzi? Nagrywalem ostatnio pare innych gier i smigalo idealnie. Jeszcze mam problem z halo 4 i plyta z multi, ja tez nagrywalem dzisiaj i konsola poki co w ogole tej plyty nie widzi. Dodam ze oryginalne gry chodza normalnie.

Czego to moze byc wina?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musze zaktualizowac pytanie:

W koncu plyta z gra zaskoczyla, pojawia sie ikona Remember Me na kafelku, nawet udalo mi sie gre zianstalowac na dysk, ale przy odpaleniu wyskakuje 'Plyta nie jest obsługiwana' o co tutaj chodzi? z czyms takim spotykam sie chyba pierwszy raz.

Wczytywanie...

Poleć forum