1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z nagrywarką IHAS

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zygzak65, Luty 19, 2013.

1. zygzak65

zygzak65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Kupiłem nagrywarke ihas 124 okazała się, że to nie model B tylko D. Kolega mówił mi, że zdatna jest do nagrywania gier pod XDG3 z używaniem programu Burner max payload, więc wszystko uczyniłem tak jak w tutorialu 3.0 wg wskazówek... i szczerze wypaliłem już z kilka płyt próbując nagrać grę i zawsze coś nie halo;/ jak nie błąd wywala na DVD+R DL to nagra się np niby dobrze a przy instalacji na dysku np 49% poziom instalacji i nagle ogłoszenie, żeby przetrzeć płytę czy coś... może ma ktoś ten model nagrywarki i nagrywa gry... i może ma sposób na nią, żeby nie tracić kasy na marnowanie płyt...

A może wywalić tą nagrywarkę na śmietnik i po prostu kupić tym razem z uwagą na model ... ? hm

2. Lotnik421 Xbox One

3. keniek

keniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dużo osób ma problem z tą nagrywarką w tym ja...

4. zygzak65

zygzak65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Na to wychodzi, że trzeba wy...ć :):) i się przestać przejmować bo po nie wiadomo ilu próbach tyle płyt się zwali, że lepiej już zainwestować w nowa nagrywarkę tym razem model B.

5. BoonRevo

BoonRevo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja kupiłem Ihasa 124 B i też nie chciałem jej przerabiać, tylko nagrywać z pomocą BurnerMax Payload Tool, wszystkie w ten sposób nagrane płyty nie przechodziły weryfikacji, czyli nie instalowały się i w pewnym momencie gra się ucinała. Jedyna 100% pewna rada to kupić iHasa 124 B i go przerobić ;)

6. zygzak65

zygzak65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Zatem czeka mnie kupno nowej nagrywarki i zmiana fareware w niej tak żeby nie tracić kasy na DVD bo jak nie patrzeć to kasa w błoto idzie;/ jak nic...

7. BoonRevo

BoonRevo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    tylko nagrywarkę kup nie przerobioną, szkoda tracić kasę skoro samemu można to zrobić w 5 minut :)

8. zygzak65

zygzak65 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    dzięki za rade... myślę, że tym razem to nie będzie takiej wtopy z modelem... no i przestrzegać jedynie trzeba ludzi przed tym modelem ihas 124 D.

Wczytywanie...

Poleć forum