1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywarka IHAS124-19b

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damianno1987plmetal, Marzec 26, 2013.

1. damianno1987plmetal

damianno1987plmetal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam duży problem a mianowicie sflashowałem napęd IHAS124-19b sposobem podanym w tym temacie, zrobiłem wszystko jak należy, nagrywarka jest wykrywana przez system jako iHAS-524B ale kiedy włożę płytę DVD Verbatim DVD+R DL 8x to nagrywarka mieli i nie widzi plyty a mało tego obojętnie jaką płytę włożę jest tak samo. Czy może być to wina adapteru do laptopa? Proszę o pomoc szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego problemu nie wiem co mam robić? Najgorsze jest to że przed flashem nie sprawdziłem czy nagrywarka działa, także nie wiem co jest grane i co powinienem zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wgraj orginalny frimware i sprawdź czy będzie działać a przejściowka nie ma nic do tego

4. damianno1987plmetal

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jednak ma, podłączyłem nagrywarke pod komputer stacjonarny i wszystko działa jak należy. Nagrywarka czyta płyty i rozpoznaje verbatiny bez żadnego zająknięcia. Zobacze jeszcze na nowym adapterze jak podłączę do laptopa jak będzie się sprawować i napisze co i jak.

5. damianno1987plmetal

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak to byłą wina adaptera do laptopa, podłączyłem nowy i wszystko śmiga jak w zegarku.

Wczytywanie...

Poleć forum