1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywarką LG GSA-H55L

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez edi555, Styczeń 18, 2010.

1. edi555

edi555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zakupiłem taką właśnie nagrywarke no i mam problem nagrywarka nie czyta mi płyt dwuwarstwowych a dlaczemu to niewiem prubowałem sobie nagrać gierke na xbox 360 i nie da rady nawet po wgraniu najnowszego biosu wcześniejsza nagrywarka bez problemu nagrywała mi gierki była to nec ND 4750A czy da sie jakoś zrobić aby nagrywarka czytała te płyty czy poprostu coś z nią jest nie tak albo ja ją żle podpiołem proszę o odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    najprawdopodobniej coś z nią jest nie tak, miałem w moim zestawie komputerowym nagrywarkę nie czytała mi dwuwarstwowych
    przeszedłem się do sklepu powiedzieli że wadliwa seria czy coś i wymienili na jakąś lepszą

4. Nitro

Nitro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów!
    Właśnie,idź do sklepu gdzie ją zakupiłeś.Powiadom o tym problemie.Na pewno pomogą.Chyba miałeś gwarancję co nie?

5. paulos2009

paulos2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    miałem tą samą nagrywarke i mi też nie nagrywała nie polecam wogóle nagrywarek LG miałem 3 nagrywarki i kazda była ze 2 razy na gwarancji... wiec kupiłem samsunga i śmiga ;)

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Widocznie ta nagrywarka nie obsługuje płyt dwuwqrstwowych co jest możliwe.

7. edi555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O Boże to znaczy że niepotrzebnie wydałem kase na ten szajs możecie mi podać jakiś normalny model nagrywarki z którą nie bede miał problemów

8. maciej_maj

maciej_maj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
    @TOUCH!
    wiesz co może najpierw sprawdź zamiast radzić

link do danych technicznych tu

Widać trafił Ci się jakiś walnięty model
    co do nagrywarek LG to nie jest jakiś sprzęt mega-hiper ale do użytku domowego wystarcza
    mam model LG GSA4136B chyba ma z pięć lat i jeszcze do tej pory śmiga

9. edi555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niby pisze że odczytuje widocznie ta nagrwarka jest padnięta proszę o jakiś konkretny modl tylko nie lg

10. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Nie jest to walnięty model, zaznaczam że ja i kumpel który także ma xbox'a mieliśmy 2 dokładnie takie same egzemplarze jak twój. Po nagraniu gierki na x'a wywalało żebym przeczyścił szmatką a po kupieniu gears of war 1 na pc ( akurat w biedronce była promocja ;DD za 9.99 box) wogóle jej nie widziały. W moim przypadku pomogła zmiana nagrywarki na Benka :) a kolega nadal próbuje ją zwrócić :/

11. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sony AD Optiarc 7243s polecam!!!

12. Zrogi

Zrogi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej

W dniu wczorajszym moja nagrywara Asusa odmówiła posłuszeństwa. Mam pytanie jaką nagrywarkę kupić? Byłem już zdecydowany na LG a tu czytam że jakieś cuda się dzieją. Zależy mi na nagrywaniu kopii na boxa. Rozważałem między jakimś LG a NEC 7243 np. Chyba że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

13. edi555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W moim przypadku te cuda się działy dlatego że nagrywarke kupiłem na allegro no i ona napewno jest wadliwa nie posiadała gwarancji kup raczej nagrywarke NEK z nimi raczej nie ma problemów ja zakupiłem właśnie po tym badziewiu LG właśnie NEC i śmiga elegancko

Wczytywanie...

Poleć forum