1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CoziTychy, Luty 29, 2016.

1. CoziTychy

CoziTychy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy, Poland
    Witam, od chyba dwóch tygodni męczę się z moją nagrywarką a dokładnie zmieniłem sterowniki do mojego ihas`a 624B do płyt sony ale pojawiała mi się przy nagrywaniu opcja truncate. Gdy wgrałem spowrotem sterowniki do plyt verbatim nagrywarka dalej nie nagrywała i nie nagrywa xgd3. Instaluje sterowniki według poradnika. Może powinienem wgrać podstawowe sterowniki? Pomóżcie bo płyt dużo a tu taki problem... pozdrawiam!

Ostatnia edycja: Luty 29, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum